Сварковий напівавтомат Machtz MWM-315-1M MIG/MAG/MMMMA (11068)
Зварювальний напівавтомат Mächtz MWM-315-1M MIG/MAG/MMA має компактний розмір і невелику вагу, і при цьому може похвалитися серйозними здібностями та функціоналом.
Висока продуктивність і потужність дозволяє використовувати його як у побутових, так і у виробничих цілях. А мобільність апарату робить його незамінним при виїзних чи висотних роботах.
ОСНОВНІ ПАРАМЕТРИ АПАРАТУ
- Робоча напруга: 170-250 В
- Максимальна потужність: 7800 Вт
- Регулювання зварювального струму: 20-315 А
- Діаметр дроту: 0,8-0,9 мм
- Діаметр електродів: 1,6-5 мм
- Робочий цикл (період включення): 100% (MIG/MAG), 75% (ММА)
- Кабель-рукав з пальником — 2,5 м
- Кабель утримувача електрода 1,5 м, маси — 2,5 м
- Котушка з дротом — до 1 кг
- Швидкість подачі дроту 2-6 м/хв
- Флюсовий дріт у комплекті — 1 кг, Ø 0,8 мм
Зручність та комфорт роботи
- Практична та функціональна передня панель з індикаторами живлення, перегріву та режимів для зручного контролю.
- Проста та оперативна зміна полярності за рахунок байонетного конектора, який зручно виведений прямо з рукава.
- Система «Quik-Fit» додана для швидкої зміни ролика, що подає, без застосування додаткових інструментів.
- Швидкість подачі дроту автоматично підлаштовується під заданий ампераж, а при необхідності його можна змінити, встановивши потрібне співвідношення значень на обох регуляторах.
- Два режими роботи виключають складні маніпуляції, для перемикання потрібно лише підключити необхідне робоче оснащення та гарнітуру та перевести вмикач на панелі управління у відповідне положення:
MIG/MAG - режим напівавтомата;
MMA – режим ручного дугового зварювання. - Робота із самозахисним (флюсовим) дротом без використання балона із захисним газом — зварювання «FCAW».
МАКСИМАЛЬНА АВТОМАТИЗАЦІЯ І СТАБІЛЬНІСТЬ РОБОЧОГО ПРОЦЕСУ
- Ергономічний пальник з кнопкою подачі дроту також має зручне кріплення, що дозволяє залишити рукав у безпечному місці при паузах у роботі.
- Плавний та стабільний процес подачі дроту завдяки невеликому, але потужному електромотору та надійному двороликовому механізму протягування.
- Функція протидії інерційному розкручуванню миттєво зупиняє котушку під час відпускання кнопки пальника, запобігаючи заплутуванню дроту.
- Корисні функції для бездоганної роботи в режимі ММА:
«HOT START» - швидкий підпал дуги;
«ANTI-STICK» – антизалипання електрода;
«ARC FORCE» – форсаж дуги.
НАДІЙНІСТЬ І БЕЗПЕКА
- Ударостійкий корпус із якісного металу зі вставками із міцного пластику, які служать як додатковий захист від деформації при ударах чи падіннях.
- Захист від перегріву та від стрибків напруги електромережі. Автоматика негайно вимикає апарат у разі виходу за межі допустимих значень. Про спрацювання захисту інформують індикатори на передній панелі апарата.
- Надійний захист від пилу та конденсату. Апарат можна використовувати як у закритих приміщеннях, так і на відкритих майданчиках, а також за різних температурних умов. Клас захисту апарату — IP 21S, клас ізоляції F.
- Максимальна безпека оператора в режимі зварювання ММА забезпечує функцію "VRD". Автоматика знижує напругу холостого ходу в момент простою до безпечних 30 В, захищаючи від ураження електричним струмом, повертаючи його до номінального значення лише в момент дотику електрода до виробу.
КОМПЛЕКТАЦІЯ
- Зварювальний напівавтомат Mächtz MWM-315-1M MIG/MAG/MMA
- Кабель-рукав з паяльником та роз'ємом АК14 (2,5 м)
- Зварювальний кабель з електродотримачем (2,5 м)
- Зварювальний кабель із робочим затискачем (1,5 м)
- Шланг для подачі газу (2 м)
- Маска-щиток із ручкою
- Калібровані наконечники для подачі дроту
- Захисне скло
- Щітка-молоток
- Флюсовий дріт 1 кг (Ø 0,8 мм)
- Інструкція
- Гарантійний талон
*Комплектація та технічні характеристики товару можуть змінюватися без попереднього повідомлення у зв'язку з постійним удосконаленням.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Machtz |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | з газом (MIG/MAG) |
| Гарантія | 24 місяці |
| Пальник (рукав) | евро |
| Джерело струму | інвертор |
| Клас | побутовий |
| Кількість режимів | 3 |
| Комплектація | Напівавтомат;- удосконалений держак маси;- удосконалений тримав електродів;- сваркова гіркочка;- єврорукав (2,5 м);- інструкція щодо експлуатації;- гарантійний талон;- картонна коробка |
| Максимальний діаметр електрода | 5 мм |
| Максимальний скляний струм | 315 A |
| Мінімальний діаметр електрода | 1.6 мм |
| Потужність, кВт | 7 кВт |
| Напруження холостяцького ходу | 65 В |
| Особливості | Функція « Anti-Stick » виконує функцію « Hot-Start » для Форґи « Arc-Force » |
| Охолодження | Охолодження повітря |
| Попередні правила звареного струму | 20-315 А |
| Тривалість навантаження | 85% |
| Коркове регулювання | плавна |
| Країна походження | Германия |
| Тип звареного апарата | зварковий напівавтомат |
| Тип пристрою | інвертні |
| Цифровий дисплей (блок керування) | Ні. |
- Ціна: 7 490 ₴










