Опис моделі AL-KO Combi Care 36.8 E Compfort
|
Аратор AL-KO Combi Care 36.8 E Comfort - невелика машина, яка дозволяє досягти ідеального килима газона. Агрегат прорізає верхній ґрунт, вдивляється в землю і очищує ґрунт. Зростає коріння і проріжеться трава, доступ повітря, вологість до коренів. |
Особливість і переваги моделі Combi Care 36.8 E Comfort
|
5 причин купити AL-KO Combi Care 36.8 E Comfort
|

Виробник має право вносити зміни до комплектації або характеристики моделі без сповіщення продавця.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AL-KO |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 12 кг |
| Клас | Напівпрофесійний |
| Кількість позицій глибини обробки | 5 |
| Комплектація | - Аратор AL-KO Combi Care 36.8 E Comfort; - вал для аерації, 36 см (12 ножів); - інструкція по експлуатації; - гарантійний талон; *Тронт не входить до набору поставок |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність, Вт | 1400 Вт |
| Назви травоборника | Ні. |
| Живлення | от сети (220 В) |
| Коригування глибини обробки | Да |
| Країна походження | Германия |
| Тип транспорту | Несамохідний |
| Функції | аератор і скарифікація |
| Функція аерації | Да |
| Функція скарифікації | Да |
- Ціна: 5 899 ₴










