Опис моделі AL-KO BKS 3835 I

|
Німецька марка АБО користується заслуженою повагою серед великої кількості садівників. І любителі, і професійні декоратори відзначають виняткову якість збирання і ретельне планування кожної деталі. До кількості таких розробок належить бензопила AL-KO BKS 3835 I. Компактна модель створена для власника невеликого приватного коттеджа. З її допомогою можна заготовити дров і перетворити їх на неважливе заняття, яке забирає мало часу і приносить найбільше задоволення. Зручна модель стане у пригоді для періодичних робіт у саду по обтинанні старих сочків та гілок. Німецькому виробнику вдалося досягти ідеального співвідношення ваги інструмента та його потужності. При вазі трохи більше 5 кілограмів пилу здатна видавати 1,6 л.с. До зручності покупців, компанія АЛ-КО надає досконале гарантійне обслуговування, куди входить постійний наявність запасних частин в центрах клієнтської підтримки. Зручна конструкція включає в себе велику робочу ручку з збільшеною клавішою увімкнення. Прорізне покриття виключає просказування рук під час роботи, м’які накладки допомагають впевненому захопленню і зменшує більшість вібрацій від двигуна, який працює. Ретельно відрегульоване балансування допомагає виконувати конкретні операції. |
Початкова режуюча система OREGON
Комплектація ланцюгом і шиною від світового лідера з виробництва режучих систем підвищує надійність інструмента та довговічність його експлуатації. Гігантська шина має свою антивібраційну систему, заводська заточка звенів передбачає, що за короткий час вона розпилиться. Збільшує кількість заточників, що впадають у режучі кромки.
|
Тріумф ланцюга Для безпеки майстра, особливо в критичні моменти зворотного відскоку, існує, практично, миттєвого гальма, який зупинить обертання за долі секунди. Конструкція фронтального гальма спрацьовує при різкому розладі корпусу пилів назад або вбік під час зіткнення кінчика реактивного механізму з твердими породами дерева. Професійний карбюратор WALBRO Японський карбюратор відповідає найвищим вимогам якості. Надійний механізм забезпечує стабільність ручної роботи з постійною потужністю. Крім того, використовуються мінімальні витрати на пальне. Праймер Окрім ручного стартера для швидкого запуску бензинового двигуна, є ручний насос. За його допомогою майстер підкачує паливо до карбюратора, де воно збагачується. Упевнений пуск не тільки зменшує фізичні зусилля майстра, але й зменшує витрати паливної суміші. Завдяки праймеру двигун рухається швидше і не залежить від температури повітря. |
|
Швидкий доступ до повітряного фільтра Збільшений повітряний фільтр забезпечує якісне очищення повітря. Його чистота залежить від постійної підтримки потужності бензинової пили. У будь-який момент майстер може відкрити кришку для доступу до фільтра. Швидке кріплення не потребує додаткових пристроїв і інструментів. Автоматичне змащування ланцюга Майстер наливає на початку роботи масло на картр, звідки воно потрапляє в насос. Удосконалений олійний насос забезпечує змазку ланцюга. У міру збільшення навантаження на ремінний блок посилюється подавання олії, а на холостих обертах подавання масла припиняється. Автоматична система дозволила значно зменшити витрати мастила. Сталева картар Захищу картура бензопила AL-KO BKS 3835 I забезпечує сталевим сплав. Сталь не піддається деформації, чудово витримує фізичні навантаження, має високий ступінь нестабільності. Рідкісна конструкція не піддається різким перепадам температури. |

Виробник має право вносити зміни до комплектації або характеристики моделі без сповіщення продавця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AL-KO |
| Країна виробник | Німеччина |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне змащування ланцюга | Да |
| Антивібраційна система | Да |
| Бездіяльний доступ до повітряного фільтра | Да |
| Вага | 5.25 кг |
| Висота, мм | 270 мм |
| Довжина шини | 35 см |
| Клас | побутовий |
| Конструкція | Середній |
| Металічний зубчастий упор | Да |
| Сила, л.с. | 1.6 л.с. |
| Призначення | садові (для обрізання дерев) |
| Обладнання двигуна для двигуна нижчі за оберти двигуна, тим вищими від КПД, а також зменшується його ресурс і рівень шуму. | 11 000 об/мин |
| Об'єм бака для змазки ланцюга (картера) | 0.21 л |
| Об’єм двигуна | 37.2 см.куб. |
| Обладнання паливного бака | 0.39 л |
| Особливості | інерційний гальма ланцюжка праймер (підкачка палива) |
| Живлення | бензиновий |
| Коригування натягу ланцюга | за допомогою інструментів |
| Речовина | інша |
| Система легкого запуску | Да |
| Швидкість обертання ланцюга | 21 м/с |
| Країна походження | Германия |
| Тип двигуна | 2-тактний |
| Тип товару | бензопила |
| Товщина ланцюжка | 1.3 мм |
| Ширина, мм | 305 мм |
- Ціна: 6 000 ₴










