Опис моделі Scheppach HC09
|
Німецька компанія Scheppach разом з будівельним обладнанням та електроінструментом видає серію компресорних установок для нагнітання повітряного потоку різної сили. Одною з бюджетних моделей з достатніми показниками діяльності є компресор з індексом HC09. Цей представник належить до класу, але він успішно виконує допоміжні операції в автомобільних, промислових та шиномонтажних фабриках. Агрегат працює в однофазній мережі, дозволяючи застосовувати його практично скрізь, вводячи в робоче стан пневмонструмент, підкачувати шини, видувати пил і відходи виробництва з щілин і вузьких проем. |
Переваги та особливості компресора Шепах HC09:
|
9 основних причин купити модель HC09 Scheppach:
|
1) Широка область використання повітряного обладнання для промислової, будівельної і побутової галузі; 2. Абсолютна безпека працівника, який виконує функціональні обов’язки за допомогою цього встановлення; 3. Довгий термін експлуатації при щоденному використанні і виконанні грандіозних об’ємів різнопланових заходів; 4. Особливі гумові накладки забезпечують стійкість агрегата і знижує рівень вібрації; 5. Швидкий з’ ємний з’ ємник сприяє оперативності при зміні підключаного інструмента; 6. Компактний розмір дозволяє використовувати пристрій в обмеженому просторі; 7. Компфортна робота майстра під час роботи з компресором досягає продуманої конструкції і чудової ергономіки. 8: Швидкодія апарата становить 155 літрів за хвилину, дозволяючи виконувати операції у максимально короткий час; 9. Стандартним роз'ємом відводів дозволяє з'єднувати пневматичний інструмент різних брендів-провідників. Виробник має право вносити зміни до комплектації або характеристики моделі без сповіщення продавця.
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scheppach |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 17.1 кг |
| Вид | поршневі |
| Влагоовідробник | Ні. |
| Висота, мм | 480 мм |
| Клас | Напівпрофесійний |
| Кількість вихідних коннекторів | 1 шт |
| Кількість сходинок стиснення | 1 ступень |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Коннектори (з’ єднання) | швидкий |
| Манометр тиску в ресівері | Да |
| Манометр тиску на виході | Да |
| Потужність, кВт | 1.1 кBт |
| Призначення | для пневмонінструменту для гаража |
| Об'єм ресівера | 8 л |
| Живлення | електричний |
| Пристрій | прямий |
| Швидкодія компресора | 116 л/мін |
| Швидкодія на виході | 116 л/мін |
| Адреса ресівера | горизонтально |
| Коригування тиску (надачу) | Да |
| Рекомендований тип олії | ISO 100 |
| Стан | Нове |
| Країна походження | Германия |
| Тип компресора | масляна |
| Тип встановлення | стаціонарний |
| Ширина, мм | 250 мм |
- Ціна: 5 461 ₴




