Опис
Бетонозмішувач Forte EW8160P - професійний будівельний інструмент, який характеризується своєю надійністю, об'ємом і якістю приготування суміші. Присутність транспортувальних коліс робить бетонозмішувач максимально мобільним, а потужність двигуна в 650 Вт зробить готову суміш за рекордно малий проміжок часу. Бетонозмішувач Forte EW8160P це завжди висока якість приготування суміші та довгий термін служби, за рахунок якісно виготовлених міцних деталей та металевої конструкції.
Характеристики
Вага
72.7 кг
Габарити
840х730х440 мм
Гарантія
1 рік
Матеріал вінця, лопатей
Чавун
Потужність
650 Вт
Напруга
220В
Об'єм барабана
160 л
Об'єм суміші
120 л
Принцип дії
Гравітаційні
Виробник
Forte
Країна походження
Китай
Тип передачі
Вінцева
Тип харчування
Мережа
Частота
50Гц
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 70 кг |
| Клас | побутовий |
| Кількість лопань | 2 |
| Матеріал вінця | чугун |
| Потужність, Вт | 650 Вт |
| Об'єм барабана | 160 л |
| Об'єм готової суміші | 120 л |
| Живлення | от сети (220 В) |
| Пристрій | венцовий |
| Принцип дії | гравітаційна |
| Розвантажувач | ручний |
| Тип товару | бетономішалка |
| Транспортування колеса | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 027 ₴


