Бетонозмішувач Forte EW9180 - призначений для приготування високоякісних бетонних сумішей та будівельних розчинів на будівельних майданчиках, при індивідуальному та дачному будівництві. Транспортувальні колеса роблять бетонозмішувач максимально мобільним, а двигун в 800 Вт якісно зробить готову суміш за рекордно малий проміжок часу. Бетонозмішувач Forte EW9180 це завжди висока якість приготування суміші та довгий термін служби, за рахунок якісно виготовлених міцних деталей та металевої конструкції.
Характеристики
Вага
74.7 кг
Габарити
840х730х440 мм
Гарантія
1 рік
Матеріал вінця, лопатей
Чавун
Потужність
800 Вт
Напруга
220В
Об'єм барабана
180 л
Об'єм суміші
135 л
Принцип дії
Гравітаційні
Виробник
Forte
Країна походження
Китай
Тип передачі
Вінцева
Тип харчування
Мережа
Частота
50Гц
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 76 кг |
| Клас | побутовий |
| Кількість лопань | 2 |
| Матеріал вінця | чугун |
| Потужність, Вт | 800 Вт |
| Об'єм барабана | 180 л |
| Об'єм готової суміші | 144 л |
| Живлення | от сети (220 В) |
| Пристрій | венцовий |
| Принцип дії | гравітаційна |
| Розвантажувач | ручний |
| Тип товару | бетономішалка |
| Транспортування колеса | Да |
- Ціна: 10 383 ₴


