2-х швидкісний Міксер-мішалка Einhell TE-MX 1600-2 CE Twin призначений для змішування рідких та порошкоподібних будівельних матеріалів, таких як фарби, будівельний розчин, клей, штукатурка та схожі речовини. Плавний пуск, динамічне керування швидкістю (без втрати швидкості під навантаженням), 2-х швидкісний редуктор, а також 2 міксери мішалки, що обертаються в протилежні сторони, забезпечують дуже високу потужність та продуктивність змішування для зручної роботи. Мішалки (міксери) можна міняти місцями, щоб змінити напрямок змішування. Завдяки ергономічним ручкам потужний 2-швидкісний міксер Einhell TE-MX 1600-2 CE Twin легко тримати під час роботи під контролем. Дизайн конструкції дозволяє бачити суміш під час роботи, а також міксер можна притулити до стіни, і при цьому він не зісковзуватиме і не впаде.
Придбати дриль-міксер Einhell TE-MX 1600-2 CE Twin Ви можете у нашому інтернет-магазині за чудовою ціною.
Особливості міксера-мішалки Einhell TE-MX 1600-2 CE Twin:
- Динамічне керування швидкістю - без втрати швидкості під навантаженням
- 2 протилежно обертові насадки забезпечує дуже високу продуктивність змішування.
- Зміна міксерами напрямку змішування.
- 2-х швидкісний редуктор забезпечує дуже високу потужність та високу продуктивність змішування.
- Швидкозатискні патрони для фіксації мішалок (міксерів) без використання інструменту
- Плавний пуск для зручного та безпечного початку роботи
- металевий корпус редуктора
- Перемикач 2-х швидкостей
- Перемикач Вкл/Вимк
- ергономічні ручки
- Електронне регулювання швидкості
- М'яка вставка на ручці
- Міцний 3-метровий кабель живлення
Стандартні комплектуючі міксера-мішалки Einhell TE-MX 1600-2 CE Twin:
- 2 шт. міксера 120 мм
- Картонна упаковка
Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію або характеристики моделі без попередження продавця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.95 кг |
| Перегляд інструмента | будівельні міксери |
| Габарити | 581x324x212 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Довжина кабеля живлення | 3 м |
| Клас | побутовий |
| Кількість вінчиків | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Комплектація | - Міксер; - вінчики (2 шт.); - картонна упаковка; - інструкція по експлуатації; - гарантійний талон |
| Максимальні оберти | 750 про/ми 460 об/мин |
| Мінімальні оберти | 300 об/ми 180 про/мин |
| Потужність, Вт | 1600 Вт |
| Призначення | для розчину для будівельних сумішей для фарби |
| Особливості | Заблокувати кнопки ввімкнення плавним пуском |
| Живлення | от сети |
| Посадове місце | HEX |
| Країна походження | Германия |
| Тип двигуна | щітковий |
| Тип патрона | цанговий |
| Тип товару | міксер |
| Тип хапання | 2-м' я руками |
| Функція реверса | Ні. |
| Коригування перевертів | Да |
- Ціна: 6 696 ₴











