Торцювальна пилка Einhell TC-SM 216 дозволяє виконувати швидке, точне та чисте розторцювання дерев'яних виробів. Поворотно-похила голова пили дозволяє виконувати звичайні та подвійні похилі пропили. Пила гарантує чистий і гладкий зріз завдяки 48 зубцям пильного диска 216 мм та глибину пропилу при 90° до 65 мм. Einhell TC-SM 216 має поворотний стіл з точним регулюванням кута. Пила торцювальна Einhell TC-SM 216 оснащена механізмом протяжки, який дозволяє збільшити ширину оброблюваної заготовки при 90° до 305 мм. Для підвищення точності пила Einhell TC-SM 216 оснащена лазерним модулем, промінь лазера проектується на оброблювану заготовку в площині різання.
Придбати торцювальну пилку Einhell TC-SM 216 Ви можете у нашому інтернет магазині за чудовою ціною.
Особливості торцювальної пили Einhell TC-SM 216:
- безступінчастий нахил голови двигуна вліво від 0° до - 45°
- Пильний диск з твердосплавними карбідними напайками (HW)
- захисний кожух пильного диску, що відкидається.
- Плавний хід по 2-м штангам механізму протяжки
- Блокування шпинделя для легкої та швидкої заміни пильного диска
- Пильна вирва за пильним полотном для кращого поглинання пилу
- Стружкозбірний мішок
- Двосторонні упори підтримки заготовки з додатковим регульованим упором
- Лазерний модуль що вказує лінію різу
- Вбудована шкала лінійки
- Поворотний стіл з точним регулюванням кута від -47° до +47°
- Струбцина для фіксації заготівлі
Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію або характеристики моделі без попередження продавця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 12.5 кг |
| Перегляд інструмента | Торцеві пільги |
| Габарити | 785x465 x375 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| 16 градусів за Цельсієм | 35 мм |
| Діапазон повороту | -47°/+47° |
| Захист від випадкового включення | Да |
| Клас | побутовий |
| Максимальна глибина пропила 90 градусів | 65 мм |
| Максимальні оберти | 5200 о/мин |
| Матеріал основного столу | алюміній |
| Потужність, Вт | 1600 Вт |
| Нахил диска під кутом 45 градусів | Да |
| Особливості | можливість з’ єднання з лазерною розміткою |
| Живлення | от сети |
| Плавне пуск | Ні. |
| Як утримувати постійні перевантаження | Ні. |
| Посадовий діаметр диска | 30 мм |
| Палеборник у комплекті | Да |
| Країна походження | Германия |
| Тип двигуна | щітковий |
| Тип передачі | редукторна |
| Тип товару | торцевки |
| Кут нахилу диска | 45° |
| Функція протяжки | з протяжкою |
| Ширина пропила 45 градусів | 215 мм |
| Ширина пропила 90 градусів | 305 мм |
- Ціна: 9 000 ₴











