- Новинка німецького бренду не залежить від стаціонарної мережі; забезпечує прямолінійні та криволінійні розпилення;
- Справиться з великою кількістю заготовок з металу, пластику, дерева;
- Алюмінієва підошва здатна витримувати інтенсивні навантаження.
- електронний контроль швидкості спрощує експлуатацію інструменту.
- Мітки вказують передварну лінію ґуми.
- Здува стружки очищує робочу зону.
Опис
Акумулятор та зарядний пристрій купуються окремо!!!
Опис моделі Einhell TE-JS 18 Li - Solo
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вимкнення підошви | Да |
| Вага | 1.8 кг |
| Перегляд інструмента | лобзики |
| Можливість з' єднання пилососом | Ні. |
| Висота, мм | 80 мм |
| Габарити | 80x225x235 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Довжина робочого ходу | 25.4 мм |
| Захисний екран | Да |
| Клас | побутовий |
| Кількість АКБ у комплекті | немає у комплекті |
| Комплектація | - Лобзик акумуляторний; - інструкції щодо експлуатації; - гарантійний талон; * Цей акумулятор не є частиною набору поставок |
| Сприйнятливий матеріал | по дереву по пластику |
| Особливості | Маятниковий хід з'єднання пилососа пролив під кутом |
| Живлення | акумулятор |
| Серія | Einhell Power-X-Change |
| Країна походження | Германия |
| Тип двигуна | щітковий |
| Тип підошви | штампована |
| Тип пристрою | лобзики |
| Товщина пропила (невпинно) | 80 мм |
| Товщина пропила (метал) | 10 мм |
| Вісь пропила | 47° |
| Форма рукояті | скотоподібна |
| Частота хода | 800-3 000 хід/мін |
| Ширина, мм | 225 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 748 ₴


