Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію або характеристики моделі без попередження продавця.
Опис: Ударний шурупокрут MAKITA HP0300
Ударний шурупокрут Makita HP0300 - це професійний інструмент для свердління з ударом, свердління і загвинчування. Модель Makita HP0300 має два режими роботи з ударом і без удару, для більшої універсальності. Наявність швидкозатискного патрона дозволяє легко і просто змінити оснастку без необхідності в додатковому інструменті.
Комплект поставки:
- картонна коробка
- інструкція
Переваги для користувача:
- швидка заміна вугільних щіток
- зручно розташований перемикач реверсу
- ключовий патрон 10 мм забезпечує легку заміну біти однією рукою
- зручна ергономічна рукоятка забезпечує високу ефективність роботи з інструментом
- регулятор числа обертів
- передбачений режим для свердління в кам'яній кладці
- довжина кабелю 2,5 метра
- редуктор встановлений як у акумуляторних моделях
- втоплена кнопка блокування для безперервного використання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Японія |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Додаткові функції | |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.2 кг |
| Перегляд інструмента | Суворі гвинтівки |
| Габарити | 220х67х206 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Довжина кабеля живлення | 2.5 м |
| Клас | Професійний |
| Кількість режимів | 20+1 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Комплектація | - Шуруповерт;- картонна коробка;- інструкція щодо використання;- гарантійний талон |
| Максимальна частота ударів | 22500 уд/мін 6750 уд/мін |
| Максимальні оберти | 1500 об/мин 450 об/мин |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальний діаметр узгодження у дереві | 28 мм |
| Максимальний діаметр зв’ язку у ставі | 10 мм |
| Потужність, Вт | 320 Вт |
| Призначення | для виготовлення меблів |
| Живлення | от сети |
| Як утримувати постійні перевантаження | Ні. |
| Режими роботи | ударний |
| Країна походження | Японія |
| Тип двигуна | щітковий |
| Тип товару | дель-шуруповерт |
| Тип пристрою | дрели |
| Функція реверса | Да |
| Коригування перевертів | Да |
- Ціна: 4 499 ₴




