Дискова пила - електричний інструмент з робочим інструментом у вигляді диска з зуб’яними режучими. На дискових пилах можна виготовляти прямолінійні розкрої матеріалів.

Дискові пилки використовуються для розпилення таких матеріалів:
- Деревина
- Пластик
- Оргстекло
- ДП
- Ламинат
- Паркет
- Кольоровий метал

Дискова пила працює від електромотора від мережі 220В, іноді дискові пили комплектуються акумуляторами і працюють від живлення батарей.
Зазвичай дискові пили Odwerk використовують для розкривання дерева, але якщо використовувати різні диски, то можна різати пластик або навіть деякі види металу.

Дискові пили Odwerk можна використовувати як стаціонарно, так і пити, тримаючи її в руці, так само є можливість встановити глибину розливу або кут нахилу пильний елемент, для того, що б робити розкрити під кутом до 45 градусів. Крім того, деякі з моделей дисків Odwerk комплектують пристрої для з’єднання пилососа, за допомогою яких ви зможете працювати у приміщенні, як, наприклад, майстерні, і вся стружка буде всмоктуватись підключеним до інструмента пилосососи.
Виробник має право вносити зміни до комплектації або характеристики моделі без сповіщення продавця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Odwerk |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7 кг |
| Перегляд інструмента | Печатки на дисках |
| Можливість з' єднання пилососом | Да |
| 16 градусів за Цельсієм | 60 мм |
| Діапазон налаштування нахилу | 45/90° |
| Клас | побутовий |
| Комплектація | - Дискова пила; - ключі для прив' язки диска; - ключ шестигранний; набір для прив' язки обробленого матеріалу; -лів для паралельного різа з лінійкою; - картонна коробка |
| Максимальна глибина пропила 90 градусів | 72.5 мм |
| Максимальні оберти | 6000 об/мін |
| Потужність, Вт | 2200 Вт |
| Напрямна шина | без встановлення |
| Сприйнятливий матеріал | по дереву |
| Особливості | З' єднання порохотяга |
| Живлення | от сети |
| Плавне пуск | Ні. |
| Підсвічування для робочих зон | Ні. |
| Посадовий діаметр диска | 30 мм |
| Країна походження | Китай |
| Тип товару | дискові |
| Тормоз пильний диск | Ні. |
| захист від заклинювання | Немає |
| Лазерна розмітка | Ні. |
- Ціна: 2 949 ₴




