Електрорубінок Odwerk BHO 900-82 призначено для роботи в домашніх умовах, якщо Ви плануєте купити соронок дешево для будинку, тоді представлена модель ідеально підходить Вам. Працюючи з ним дуже просто і зручно, у нього ергономічна система управління і регулювання, дизайн дозволить працювати з таким пристроєм надзвичайно просто. Ми хочемо звернути вашу увагу на технічні характеристики представленої моделі, вона має потужний двигун у 900Вт, високу частоту обертів у 16 000 об/мін, все це дозволить ефективно виконувати роботу з різними типами деревини. Крім того, завдяки використанню якісних комплектуючих інструмент сам по собі має великий ресурс роботи.
Висока кількість обертів
Інтенсивна ефективність у роботі та продуктивності забезпечується тим, що у футболу швидкість обертання становить 16 000 промін. Ми рекомендуємо вам купити рубанок для будинку Odwerk BHO 900-82, такий інструмент без особливих труднощів зареєструється з інтенсивним навантаженням і може впоратись з опрацюванням найміцніших сортів дерева. Більша швидкість гарантує чистий результат, ви легко досягнете бажаної якості обробки за допомогою таких рубанок.
Кнопка блокування включення
Ми хочемо звернути вашу увагу на функціональність і ергономіку такого рубанка, у якого є кнопка фіксації у роботі, таким чином, рубанок працюватиме завжди, і вам потрібно буде лише керувати ним і контролювати його. Крім того, в такому режимі він може застосовуватися і в стаціонарному режимі.
Висока продуктивність
Завдяки потужному двигуну з охолодженим охолодженням забезпечується велика продуктивність інструмента. Мотор у 900 Вт здатний працювати довго, не боячись перевантаження, він забезпечує велику швидкість вала і великий крутий момент, так що такий інструмент легко справляється з усіма видами деревини і може виконувати великий об'єм роботи.
Можливість підкріплення до столу
Ми рекомендуємо купити рубанок для себе Odwerk BHO 900-82, представлена модель має розширений функціонал і можливості, крім того, завдяки стаціонарному установленню область використання такого інструмент значно розширюється. У такому випадку можна опрацювати маленькі та великі заготовки складної форми.
Виробник має право вносити зміни до комплектації або характеристики моделі без сповіщення продавця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Odwerk |
| Країна виробник | Китай |
| Додаткові функції | |
| Регулювання глибини стругання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.5 кг |
| Перегляд інструмента | Очищення електрорубки |
| Можливість з' єднання пилососом | Да |
| Вибірка чверті | Да |
| Клас | побутовий |
| Комплектація | - Електрорубанок; - картонна коробка |
| Міць | Да |
| Максимальна глибина суворості | 3 мм |
| Максимальні оберти | 16 000 об/мин |
| Потужність, Вт | 900 Вт |
| Особливості | стаціонарне кріплення вибірка чверті підключення до пилососа регулювання глибини строгості |
| Живлення | от сети |
| Плавне пуск | Ні. |
| Як утримувати постійні перевантаження | Ні. |
| Палеборник у комплекті | Ні. |
| Країна походження | Китай |
| Коригування перевертів | Ні. |
| зняти фаски | Ні. |
- Ціна: 1 391 ₴






