Дриль ударний AEG SBE-750RE використовується для монтажних робіт, вона дозволяє виконувати отвори в різних матеріалах, прийом ударний механізм значно розширює можливості майстра, так як тепер можна виконувати отвір в цегляній кладці або в бетоні.
Компактний і потужний двигун 750 Вт
Модель володіє чудовим співвідношенням маси до потужності, незважаючи на свої досить малі габарити вона досить продуктивна для виконання найскладніших завдань. Ми рекомендуємо купити ударну дриль АЕГ це легка і зручна в роботі дриль, яка дозволить виконувати отвори навіть у самих тісних або важкодоступних місцях, причому для неї практично немає нездійсненних завдань. Потужний двигун гарантує безперебійну роботу під навантаженням, а великий ресурс роботи забезпечить довгий термін служби для самого інструменту.
Регулювання швидкості
Для точного виконання роботи, а також забезпечення оптимального навантаження на двигун передбачена можливість контролю швидкості обертання патрона. Електронна система контролю швидкості забезпечує регулювання ступенем натискання кнопки пуску, до того ж на самій кнопці є коліщатко для обмеження її ходу, що дозволить визначити максимальний поріг перед самою роботою.
Фіксатор кнопки пуску
При тривалому висвердлюванні одного отвору або ж при серійному виконанні отворів передбачена можливість зафіксувати кнопку пуску в робочому положенні. Саме така особливість робить дриль сумісною зі стійкою для дрилі. Купити стійку для дриля можна також в нашому інтернет магазині за найбільш вигідною ціною.
Висока швидкість свердління
високою частотою дриль дозволить забезпечити якісне та швидке висвердлювання в металі, дереві або камені. Саме завдяки максимальній швидкості обертання в 2700 об /хв Ви зможете максимально швидко свердлити отвори малого і середнього діаметра, для великих отворів потрібно працювати на малих обертах.
Посилений двомуфтове патрон
Одне з головних досягнень даної дрилі полягає в тому, що вона тепер може працювати в посилених за рівнем складності умовах і багато в чому завдяки якісному робочому вузлу патрон двомуфтове і додатково посилений, що гарантує не тільки якісну фіксацію оснащення діаметром до 13 мм, але і саму міцність патрона, він легко витримує інтенсивні навантаження в режимі свердління з ударом.
Покриття "Soft Grip"
Рукоять дрилі покриття нескользящим еластичним покриттям з мікротекстурірованной поверхнею, це зроблено не тільки для того, щоб робота була більш комфортною, а й для забезпечення додаткового контролю дрилі, так як така ручка просто не дозволить дрилі вислизнути в процесі роботи.
Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію або характеристики моделі без попередження продавця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AEG |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 3000 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 23200 уд/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | ударний |
| Тип | Дриль |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.9 кг |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 16 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 30 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Комплектація | |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | ручний |
| Довжина кабеля живлення | 3 м |
| Клас | Професійний |
| Комплектація | - Вдарна дроль; - обмежувач глибини; - пластиковий кейс; - інструкція по експлуатації; - гарантійний талон |
| Особливості | Коригування перевертів є реверсами |
| Країна походження | Германия |
| Коригування перевертів | Да |
- Ціна: 4 530 ₴







