- зручний для організації процесів обробки деталей і елементів з різних матеріалів;
- Робоча поверхня з бамбука характеризується високим рівнем надійності, міцності й легкості.
- Глобальна система затисків дозволяє міцно закріплювати деталі в процесі обробки.
- Невелика вага і продумана конфігурація значно полегшують зберігання і переміщення виробів у потрібне місце.
Опис
Опис моделі Ryobi RWB02 (5133001779)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Країна виробник | Японія |
| Стан | Новий |
| Тип | Готове обладнання |
| Загальні параметри | |
| Вага | 6.5 кг |
| Висота | 130 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальне навантаження на полицю | 100 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці |
| Конструкція | складний |
| Матеріал стільниці | Бамбук | ДСП |
| Обсяг | 0,0162 м3 л |
| Особливості | комплектація/4 затискачі, ключ |
| РОЗМІРИ | 60,5 x 12 x 18 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 499 ₴








