- У невеличких майстернях, де потрібно різних деталей, використовують легкий і зручний верст.
- Можливість нахиляти стіл на 25, 50 або 80 градусів розширює сферу використання;
- На робочій поверхні, виготовленій з сталі та алюмінію, можна працювати з жорсткими елементами.
- 7 долучень зі столітньої панелі призначено для регулювання верстаку для підготу під час росту користувача;
- 4 Затишя забезпечує статуечність обробленої деталі.
Опис
Опис моделі Ryobi RWB03 (513001780)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Країна виробник | Японія |
| Матеріал стільниці | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип | Готове обладнання |
| Загальні параметри | |
| Вага | 12.5 кг |
| Висота | 110 мм |
| Ширина | 640 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальне навантаження на полицю | 100 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці |
| Конструкція | складний |
| Обсяг | 0,0436 м3 л |
| Особливості | комплектація/4 затискачі, ключ |
| РОЗМІРИ | 60 x 57 x 76 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 599 ₴






