- електричний пристрій дозволяє використовувати агрегат на закритих майданчиках;
- Затирковий диск, а також чотири лопаті, які змінюють позицію, надають високу якість роботи;
- Роботоятка виставляється по висоті, складний механізм зменшує габарити, що важливо під час зберігання і транспортування;
- Міцна конструкція легко витримує інтенсивні механічні навантаження;
- Автоматична зупинка відбудеться під час втрати керування оператором.
- Цей металевий каркас захищає від пошкоджень поверхні стін, що торкаються.
Затиральна машина Honker M100E HP-Power

Опис
Опис моделі Honker M100E HP-Power
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HONKER |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 63 кг |
| Вид | однороторна |
| Габарити | 650 x 650 x 750 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр області затирання | 950 мм |
| Використані насадки | шліфувальний диск/лобасти |
| Клас | Професійний |
| Кількість лопань | 4 шт |
| Комплектація | - Затирова машина; - лопаті; - інструкція щодо експлуатації; - гарантійний талон |
| Потужність, кВт | 2.2 КВт |
| Призначення | для півсуховоготя |
| Обіроти | 125 р. н. е. |
| Живлення | от сети (220 В) |
| Коригування кута нахилу | Да |
| Країна походження | Чехия |
| Центробіговий вимикач безпеки | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 54 799 ₴


