- Автомобільний двигун марки Loncin має достатню потужність, щоб витримувати інтенсивні навантаження.
- Надмірне тепло знімають зовнішні потоки повітря;
- складна рукоятка спрощує транспортування і зберігання.
- Затирковий диск діаметром 1 м підвищує продуктивність роботи, дозволяє досягти ідеальної якості;
- Ручка контролюється на висоті залежно від росту оператора;
- Захисний каркас виключає пошкодження лопатей під час зіткнення;
- Низьке споживання палива зменшує статтю витрат.
Опис
Опис моделі Honker M100L
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HONKER |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 78 кг |
| Вид | однороторна |
| Габарити | 1250x1250x900 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр захисної рами | 1000 мм |
| Діаметр області затирання | 920 мм |
| Використані насадки | шліфувальний диск/лобасти |
| Клас | Професійний |
| Кількість лопань | 4 шт |
| Комплектація | - Затирова машина; - лопаті; - інструкція щодо експлуатації; - гарантійний талон |
| Модель двигуна | Loncin G200F |
| Сила, л.с. | 6.5 л.с. |
| Призначення | для сухих тягки |
| Об’єм двигуна | 163 см.куб. |
| Обладнання паливного бака | 3.1 л |
| Живлення | бензиновий |
| Коригування кута нахилу | Да |
| Країна походження | Чехия |
| Тип запуску | ручний стартер |
| Центробіговий вимикач безпеки | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 48 719 ₴






