Опис
Акумулятор та зарядний пристрій купуються окремо!!!
Лобзик Bosch GST 12V-70 Professional призначений для тривалої безперервної роботи. Максимальна Глибина пропилу в деревині 70 мм, метал до 3 мм. Плавне регулювання частоти ходу від 1500 до 2800 ход/хв. Технологія маятникового ходу. Змінний кут різу до 45°. Дана комплектація без акумуляторної батареї і зарядного пристрою.
Легкий професійний лобзик з живленням від акумулятора
Опис акумуляторного лобзика Bosch GST 12V-70 Professional:
- Електролобзик призначений для фігурного і поздовжнього розпилювання. Велике розмаїття пильних полотен дозволяють виконувати розпил дерева, пластмас, гуми, металу.
- Плавне регулювання частоти ходу дозволяє проводити якісний різ матеріалу різної щільності.
- Всі полотна з Т-подібним хвостовиком підходять до даної пили.
- Встановити полотно в лобзик дуже легко, завдяки системі SDS. Досить просто натиснути до клацання.
- При роботі з делікатним матеріалом, на металеву опорну підошву одягається пластиковий напрямний захист.
- Якщо необхідно зробити розпил під кутом, опорну плиту можна нахилити. За допомогою шестигранника, який закріплений на інструменті, відкручуємо гвинт і робимо нахил. Кут нахилу можна точно виставити за шкалою, яка розмічена на самому інструменті.
- У комплекті до лобзику поставляється захист від відколу. Він допоможе домогтися ідеального зрізу.
- Спеціальний патрубок дозволяє підключати пилосос до інструменту. Робота без пилу забезпечена.
- Грибоподібна ручка дозволяє поліпшити фігурний різ. Гумові накладки збільшать комфорт та зчеплення з інструментом, навіть у рукавичках.
- Лобзик захищений від випадкового пуску.
- Живлення від літій-іонного 12 В акумулятора. Дані акумулятори універсальні і підходять від будь-якого електроінструменту цієї лінійки.
- Візуально контролювати заряд акумулятора дозволяє індикація.
- Регулювання маятникового коливання полегшує розпил більш товстих заготовок.
- Видимість різу забезпечить постійний обдув і LED-підсвітка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вимкнення підошви | Да |
| Вага | 2 кг |
| Перегляд інструмента | лобзики |
| Можливість з' єднання пилососом | Ні. |
| Гарантія | 36 місяців |
| Довжина робочого ходу | 18 мм |
| Захисний екран | Ні. |
| Клас | Професійний |
| Кількість АКБ у комплекті | немає у комплекті |
| Кількість ступнів маятника | 3 |
| Комплектація | - 1 полотно T 144 D, Speed for Wood (2 608 630 560);- 1 полотно T 308 B, Extra-Clean for Woood (2 608 663 750);- набір для вилучення пилу;- вкладка L-BOXX;- картонна коробка. |
| Сприйнятливий матеріал | по дереву по пластику |
| Особливості | Маятниковий хід з'єднання пилососа пролив під кутом |
| Живлення | акумулятор |
| Плавне пуск | Да |
| Як утримувати постійні перевантаження | Да |
| Країна походження | Германия |
| Тип двигуна | щітковий |
| Тип підошви | літургія |
| Тип пристрою | лобзики |
| Товщина пропила (невпинно) | 70 мм |
| Товщина пропила (метал) | 3 мм |
| Вісь пропила | 45° |
| Упаковка | Картопляна коробка |
| Форма рукояті | грибоподібна |
| Частота хода | 0-2800 хід/мін |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 026 ₴





