Опис
Акумуляторний лобзик BOSCH GST 18 V-LI B Professional Solo
Акумуляторний лобзик BOSCH GST 18 V-LI B Professional Solo - бездротовий інструмент для точних та чудових робіт, пов'язаних із пропилом дерева, алюмінію, сталі. Акумуляторний лобзик BOSCH GST 18 V-LI B Professional Solo оснащений 4-ступінчастим маятниковим ходом. Акумуляторна лобзика BOSCH GST 18 V-LI B Professional Solo оснащена надійною опорною плитою, електронікою для вибору кількості обертів. Для швидкої зміни оснастки акумуляторний лобзик BOSCH GST 18 V-LI B Professional Solo оснащений затискною системою BOSCH SDS.
Властивості акумуляторного лобзика BOSCH GST 18 V-LI B Professional Solo:
- Підошва виготовлена з алюмінієвого лиття під тиском.
- Захист акумуляторних блоків від перевантаження та перегріву, від глибокого розряду – система Electronic Cell Protection (ECP)
- Ергономічна рукоятка з малим обхватом, з м'якими протиковзкими накладками для високого комфорту в роботі
- 4-ступінчастий маятниковий рух
- Регулювання кількості обертів за допомогою електроніки
- Світлодіодна підсвітка
- Індиактор заряду акумулятора
- Швидка зміна полотен BOSCH SDS
- Здув тирси з робочої зони
- Миттєва зупинка полотна при відключенні інструменту
- Сумісний з літій-іонними акумуляторами 18 ст.
Комплект поставки:
- Акумуляторний лобзик BOSCH GST 18 V-LI B Professional Solo 06015A6100
- 1 полотно T 144 DP, Precision for Wood (2 608 633 A31)
- 1 полотно T 308 B, Extra-Clean for Wood (2 608 663 750)
- 1 полотно T 244 D, Speed for Wood (2 608 630 879)
- Захист від сколів (2 601 016 096)
- Вкладка L-BOXX
- Картонна коробка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вимкнення підошви | Да |
| Вага | 2.4 кг |
| Перегляд інструмента | лобзики |
| Можливість з' єднання пилососом | Ні. |
| Гарантія | 36 місяців |
| Довжина робочого ходу | 23 мм |
| Захисний екран | Ні. |
| Клас | Професійний |
| Кількість АКБ у комплекті | немає у комплекті |
| Кількість ступнів маятника | 4 |
| Комплектація | - 1/1 внесок для кейсу L-BOXX під інструмент і зарядний пристрій 1 600 A00 3NH; - 1 лобзикова пилка T 244 D, Speed for Woood;- інструкція;- картонна коробка. |
| Сприйнятливий матеріал | по дереву по пластику |
| Особливості | Маятниковий хід з'єднання пилососа пролив під кутом |
| Живлення | акумулятор |
| Плавне пуск | Да |
| Як утримувати постійні перевантаження | Да |
| Країна походження | Германия |
| Тип двигуна | щітковий |
| Тип підошви | літургія |
| Тип пристрою | лобзики |
| Товщина пропила (метал) | 8 мм |
| Вісь пропила | 45° |
| Упаковка | чемодан |
| Форма рукояті | скотоподібна |
| Частота хода | 0-2700 хід/мін |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 004 ₴


