Опис: Ударний дриль BOSCH GSB 16 RE
Ударний дриль Bosch GSB 16 RE - це професійний інструмент для свердління з ударом, свердління та загвинчування. Дриль оснащений потужним двигуном 750 Вт, має міцний металевий корпус редуктора та підходить для роботи під екстремальним навантаженням. Одногільзовий швидкозатискний патрон з фіксатором шпинделя Auto-Lock призначений для швидкої зміни робочого інструменту однією рукою.
Ударний дриль Bosch GSB 16 RE має шарнірне кріплення кабелю для максимальної рухливості та щоб запобігти розривам. Шийка шпинделя має діаметр 43 мм і відповідає європейському стандарту, тому дриль може працювати зі стійкою свердлильного верстата.
Комплект поставки:
- Валіза для транспортування (2 605 438 524)
- Обмежувач глибини 210 мм (1613001010)
- Додаткова рукоятка (2605025190)
- Швидкозатискний патрон 13 мм (2 608 572 149)
Переваги для користувача:
- потужність 750 Вт для максимально високої продуктивності
- компактна конструкція забезпечує зручність у роботі
- надійний металевий корпус редуктора для тривалого терміну служби - поворотний щіткотримач забезпечує однакове зусилля при обертанні вліво та вправо
- нова рукоятка з інноваційним кріпленням для надійного захвату інструменту
- вибір числа обертів за допомогою регулювального коліщатка для роботи з різними матеріалами
- рукоятка з м'якою накладкою для надійного хвату
Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію або характеристики моделі без попередження продавця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна кількість обертів | 2600 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 25000 уд/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | ударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Дриль |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.2 кг |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 16 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 30 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Комплектація | |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 650 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | ручний |
| Клас | Професійний |
| Комплектація | - Кейс;- додаткова рукоятка;- обмежитель глибини (210 мм);- швидкий патрон (13 мм) |
| Особливості | Коригування перевертів є реверсами |
| Країна походження | Германия |
| Коригування перевертів | Да |
- Ціна: 7 260 ₴







