Опис: Ножівка BOSCH PSA 700 E
Шабельна пилка (ножовка) Bosch PSA 700 E призначена для робіт з деревини, металу або за матеріалами з гнучкого біметалу, адже до неї підходять будь-які стандартні полотна. Високий комфорт у роботі досягається завдяки сучасному дизайну, оптимальному співвідношенню ваги та розмірів, ергономічній рукоятці з м'якою накладкою та практичному розташуванню вимикача. Потужний двигун 710 Вт гарантує оптимальну потужність навіть у складних випадках під час ремонту, перебудови або виконання робіт на садовій ділянці.
Комплект поставки:
- 1 пиляльне полотно S 2345 X по деревині (2 608 654 417)
Переваги для користувача:
- плавний початок пиляння з подальшим збільшенням потужності до максимуму - завжди правильне встановлення потужності для роботи з урахуванням властивостей матеріалу
- система Bosch SDS для простої заміни пиляльних полотен за лічені секунди - без додаткового інструменту
- виключно надійний інструмент як зовні, так і всередині - високоякісне виконання і міцний корпус
- рукоятка у формі скоби - для зручного використання та невтомної роботи
Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію або характеристики моделі без попередження продавця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Маятниковий хід | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.2 кг |
| Вібрація колоди | 15.5 м/кв.сек |
| Вібрація при різці досок | 15.5 м/кв.сек |
| Перегляд інструмента | сабельні пила |
| Габарити | 573х249х117 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Глибина пропила у дереві | 150 мм |
| Глибина в сталі | 10 мм |
| Довжина робочого ходу | 20 мм |
| Зашита від перезавантаження | Да |
| Клас | побутовий |
| Можливий гальма штока | Ні. |
| Потужність, Вт | 710 Вт |
| Особливості | заблокування кнопки ввімкнення захисту від перезавантаження |
| Живлення | от сети |
| Плавне пуск | Ні. |
| Погрішність рівня вібрації при різці досок | 1.5 м/кв.сек |
| Погрішність рівня звукового тиску | 3 дБ |
| Погрішність рівня звукової потужності | 3 дБ |
| Підсвічування для робочих зон | Ні. |
| Стабілізація частоти під завантаженням | Ні. |
| Країна походження | Германия |
| Тип налаштування шаблонів | плавна |
| Упаковка | Картопляна коробка |
| Рівень звукового тиску | 86 дБ |
| Рівень звукової потужності | 97 дБ |
| Частота хода | 2600 хід/ми 500-2600 хід/мін |
- Ціна: 3 870 ₴





