Опис: Рубанок BOSCH GHO 26-82 D
Рубанок Bosch GHO 26-82 D – це компактний та легкий електроінструмент. Комфортна робота здійснюється завдяки викиду тирси на вибір ліворуч або праворуч. Дуже зручне блокування включення як для шульг, так і для правшів. Рубанок Bosch GHO 26-82 D є найбільш зручним інструментом з потужним двигуном потужністю 710 Вт для швидкого ходу робіт, запобіжний вимикач з фіксацією забезпечує запобігання ненавмисному запуску, що ідеально підходить для підгоночних робіт на місці. Черевик служить для захисту деталі, що обробляється.
Комплект поставки:
- Паралельний упор
- Шестигранний торцевий ключ WAF 2,5 (1 907 950 003)
- Мішковий фільтр з тканини
Переваги для користувача:
- двигун потужністю 710 Вт для глибини стругання до 2,6 мм
- надійна, рівна алюмінієва підошва для досягнення оптимальних результатів стругання
- вибір сторони викиду тирси
Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію або характеристики моделі без попередження продавця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання глибини стругання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.6 кг |
| Перегляд інструмента | Очищення електрорубки |
| Вибірка чверті | 0-9 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Клас | Професійний |
| Комплектація | - Рубанок;- мішековий фільтр;- паралельний упор;- шестигранний торцевий ключ 2,5;- картонна коробка |
| Максимальна глибина суворості | 2.6 мм |
| Максимальні оберти | 18 000 об/мин |
| Потужність, Вт | 710 Вт |
| Особливості | вибірка чверті регулювання глибини суворості |
| Перемикач сторони викиду стружки | Да |
| Живлення | от сети |
| Палеборник у комплекті | Да |
| Країна походження | Германия |
- Ціна: 10 970 ₴






