Опис: Ножівка BOSCH GSA 120
Шабельна пилка (ножовка) Bosch GSA 120 - це мережевий інструмент для розпилювання металу, пластмаси, листової сталі. Наявність триметрового кабелю дозволяє працювати з комфортом. Ножівка оснащена потужним двигуном 1200 Вт, завдяки чому продовжується термін служби інструменту. Наявність ергономічної рукоятки дозволяє надійно тримати інструмент в будь-якому положенні і комфортно пиляти їм. Поставляється з пиляльним полотном по металу.
Комплект поставки:
- Картонна упаковка
- Пильне полотно S 1126 BEF Heavy for Metal
- Ключ із внутрішнім шестигранником
Переваги для користувача:
- можливість керування частотою ходу дозволяє легко працювати з різними матеріалами
- SDS кріплення забезпечує просту та безпечну заміну пиляльних полотен; для певних робіт пилку можна встановити, повернувши на 180 градусів (зуб'ями вгору)
- для роботи застосовуються пилки з хвостовиками товщиною 0,8-1,8 мм
- фіксація вимикача для тривалої роботи
- опорна плита, що відхиляється, підлаштовується під певний кут поверхні
- зручна рукоятка
- надійний 3-метровий кабель
Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію або характеристики моделі без попередження продавця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.7 кг |
| Перегляд інструмента | сабельні пила |
| Габарити | 475 x96165 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Глибина пропила у дереві | 220 мм |
| Глибина в сталі | 20 мм |
| Довжина робочого ходу | 29 мм |
| Клас | Професійний |
| Комплектація | - Сабельна пила; - змінна полотно S 1126 BEF Heavy for Metal; - ключ з внутрішнім шестигранником; - картонна коробка; - інструкція по експлуатації; - гарантійний талон |
| Потужність, Вт | 1200 Вт |
| Особливості | Блокування кнопки вимикання |
| Живлення | от сети |
| Країна походження | Германия |
| Тип налаштування шаблонів | ступінчаста |
| Тип пристрою | сабельні пила |
| Упаковка | Картопляна коробка |
| Частота хода | 3000 ход/мін |
- Ціна: 6 750 ₴









