Опис: Будівельний фен BOSCH GHG 20-63
Будівельний фен Bosch GHG 23-66 Extended - це мережевий інструмент, який може ефективно відшарувати старе лакофарбове покриття, здатне прогрівати та випаровувати. Технічний фен має зручний дисплей для точного регулювання температури з кроком 10°. Встановивши термофен у вертикальному положенні можна виконувати роботу, утримуючи заготівлю у двох руках. Поставляється у валізі для комфортного зберігання та транспортування.
Комплект поставки:
- Плоска насадка 50 мм
- Склозахисна насадка
- Валіза
Переваги для користувача:
- зручний дисплей
- триступінчасте регулювання повітряного потоку
- якщо потрібно виконувати роботу у важкодоступному місці, термозахист можна зняти
- автоматичний захист відключить нагрівальний елемент у разі перегріву, що запобігатиме поломці інструменту
- при необхідності фен можна встановити на спеціальний майданчик, який розташований на торці інструменту, і залишити для безпечного охолодження
- ергономічний дизайн рукоятки виконаний із застосуванням гумових вставок, що зменшує ймовірність вислизання інструменту
- спеціальний захист запобігає випадковим травмам кисті
- фахівці рекомендують: після тривалої роботи на високих температурах, перед вимкненням, на деякий час залишити інструмент увімкненим на найнижчій температурі, щоб він охолонув
Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію або характеристики моделі без попередження продавця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання температури | Плавна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.7 кг |
| Перегляд інструмента | термофени |
| Габарити | 245х201 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Діапазон температур | 50-630°C |
| Клас | Професійний |
| Комплектація | Термофен; - плоске сопл; - склозахисний сопл; - картонна коробка; - інструкції по експлуатації; - гарантійний талон |
| Максимальний повітряний потік | 500 л/мін |
| Потужність, Вт | 2000 Вт |
| Об’єм повітряного потоку | 500 л/мін |
| Особливості | Насадки у комплекті |
| Живлення | от сети |
| Протинена ручка | Ручка, що не вислизає |
| Країна походження | Германия |
| Упаковка | Картопляна коробка |
| Стійкий задум | пістолет |
- Ціна: 5 214 ₴





