Опис: Будівельний фен BOSCH GHG 23-66 Extended
Будівельний фен Bosch GHG 23-66 Extended - це мережевий інструмент, який призначений для видалення лакофарбових покриттів, паяння та фіксації з використанням різних матеріалів. Термофен можна використовувати стаціонарно, встановивши його на спеціальний опорний майданчик. Зручний дисплей з плавним налаштуванням, допоможе вибрати потрібну температуру. Постачається з різними насадками для універсальності застосування.
Комплект поставки:
- склозахисне сопло 75 мм
- плоске сопло 50 мм
- перехідне сопло 9 мм
- зварювальний наконечник 10 мм
- насадка відбивача, 32x33 мм
Переваги для користувача:
- здатний тривалий час працювати без зупинки
- можна прогрівати, сушити, паяти, виконувати зварювання та багато іншого
- зручний дисплей з плавним налаштуванням
- десять швидкостей подачі повітря дозволить вибрати оптимальний режим роботи
- чотири осередки збереження дозволяють створити та запам'ятати свою комбінацію потоку повітря та температури
- якщо потрібно виконати роботу в малодоступному місці, захист можна зняти
- автоматичний захист захистить фен від перегріву
- дизайн рукоятки виконаний із застосуванням м'яких антиковзних накладок та захисту від випадкових пошкоджень
Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію або характеристики моделі без попередження продавця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання температури | Плавна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне вимкнення нагрівання | Да |
| Вага | 0.67 кг |
| Перегляд інструмента | термофени |
| Гарантія | 36 місяців |
| Діапазон температур | 50-650 °C |
| Клас | побутовий |
| Комплектація | - Технічний фен; - набір насадок 5 шт.; - набір термуфт; - пластиковий кейс; - інструкція по експлуатації; - гарантійний талон |
| Максимальний повітряний потік | 500 л/мін |
| Потужність, Вт | 2300 Вт |
| Об’єм повітряного потоку | 500 л/мін |
| Особливості | Насадки у комплекті |
| Живлення | от сети |
| Протинена ручка | Ручка, що не вислизає |
| Країна походження | Германия |
| Упаковка | пластмасовий кейс |
| Стійкий задум | пістолет |
- Ціна: 7 254 ₴








