Опис: Будівельний фен BOSCH UniversalHeat 600
Будівельний фен Bosch UniversalHeat 600 - це універсальний інструмент, призначений для видалення лакофарбових покриттів, паяння та фіксації з використанням різних матеріалів. Простий в управлінні. Bosch UniversalHeat 600 має зручне захоплення, що забезпечує більш комфортне та просте управління. Для кожної сфери застосування розроблені спеціалізовані насадки високої якості. Прогумова поверхня фена дозволяє розташовувати його під кутом 90 градусів, не побоюючись, що він зісковзне з робочого місця. Bosch UniversalHeat 600 оснащений теплозахисним екраном з іконками блокування-розблокування, що забезпечує зручність при роботі у вузьких місцях.
Комплект поставки:
- Картонна коробка
Переваги для користувача:
- легка та компактна конструкція
- можливість регулювання температури та потоку повітря
- гумова рукоятка для надійного захоплення Bosch EasyHeat
- легка та компактна конструкція для простої та зручної роботи
- дві зрозумілі піктограми позначають два прості налаштування
- вентиляційні отвори на корпусі охолоджують двигун, оберігаючи його
Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію або характеристики моделі без попередження продавця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання температури | Ступінчаста |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.53 кг |
| Перегляд інструмента | термофени |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діапазон температур | 50/300/600°C |
| Клас | побутовий |
| Комплектація | - Технічний фен; - картонна коробка; - інструкція щодо експлуатації; - гарантійний талон |
| Максимальний повітряний потік | 500 л/мін |
| Потужність, Вт | 1800 Вт |
| Об’єм повітряного потоку | 500 л/мін |
| Живлення | от сети |
| Протинена ручка | Ручка, що не вислизає |
| Країна походження | Германия |
| Упаковка | Картопляна коробка |
| Стійкий задум | пістолет |
- Ціна: 2 256 ₴





