Опис
Потрібен потужний, витривалий, точний і високопродуктивний інструмент для розпилювання великих обсягів товстої деревини? Вам доводиться розпилювати заготовки на різних робочих об'єктах. Професійна пила торцювання Bosch GCM 12 GDL високопродуктивно розрізає деревину товщиною до 341 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматична зупинка носія | Да |
| Вага | 32.1 кг |
| Перегляд інструмента | Торцеві пільги |
| Габарити | 67 x 82 x 69 см |
| Гарантія | 36 місяців |
| 16 градусів за Цельсієм | 51 мм |
| Діапазон повороту | 52°/60° |
| Клас | Професійний |
| Максимальна глибина пропила 90 градусів | 104 мм |
| Максимальні оберти | 3800 об/мин |
| Потужність, Вт | 2000 Вт |
| Нахил диска під кутом 45 градусів | Да |
| Особливості | Лазерна розмітка з плавним пуком |
| Живлення | от сети |
| Посадовий діаметр диска | 30 мм |
| Країна походження | Германия |
| Тип двигуна | щітковий |
| Тип передачі | Тимчасовий |
| Тип товару | торцевки |
| Функція протяжки | з протяжкою |
| Ширина пропила 45 градусів | 240 мм |
| Ширина пропила 90 градусів | 340 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 54 624 ₴



