Опис: Лобзик BOSCH PST 650
Лобзик Bosch PST 650 призначений для швидкого, гладкого та акуратного розпилювання. Компактний розмір, мала вага та виняткова зручність використання забезпечують оптимальне керування та комфорт у роботі. Низький рівень вібрації, безпечна та комфортна робота досягається завдяки системі «Low Vibration» від Bosch з лінійним балансуванням та ергономічною рукояткою з м'якою накладкою. Завдяки потужному двигуну на 500 Вт і глибині пропилу 65 мм у деревині виконання навіть складних робіт стане дрібницею справою.
Комплект поставки:
- Пластиковий кейс
- Пильне полотно з деревини (Т 144D)
Переваги для користувача:
- включається здув тирси забезпечує оптимальний огляд лінії розпилу в будь-який час
- система Bosch SDS забезпечує зручну та безпечну заміну пиляльних полотен всього за кілька секунд - без використання додаткового інструменту
- модифікована металева підошва для зручного та безпечного використання
- з регулюванням у діапазоні до 45° для виконання косих пропилів
- можливість під'єднання пилососа - для роботи без пилу
- нове кабельне введення з підвісом для практичного розміщення
Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію або характеристики моделі без попередження продавця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вимкнення підошви | Ні. |
| Вага | 1.9 кг |
| Перегляд інструмента | лобзики |
| Можливість з' єднання пилососом | Да |
| Висота, мм | 288 мм |
| Габарити | 288x90x330 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Довжина робочого ходу | 20 мм |
| Захисний екран | Ні. |
| Клас | побутовий |
| Потужність, Вт | 500 Вт |
| Сприйнятливий матеріал | по дереву по металу по пластику |
| Особливості | З’єднання пилососа пропило під кутом здуву тирсу |
| Живлення | от сети |
| Плавне пуск | Ні. |
| Як утримувати постійні перевантаження | Ні. |
| Країна походження | Германия |
| Тип двигуна | щітковий |
| Тип підошви | штампована |
| Товщина пропила (невпинно) | 65 мм |
| Товщина пропила (метал) | 4 мм |
| Вісь пропила | 45° |
| Упаковка | чемодан |
| Форма рукояті | скотоподібна |
| Частота хода | 3100 хід/мін |
| Ширина, мм | 90 мм |
- Ціна: 2 430 ₴





