Опис: Лобзик BOSCH PST 700 E
Лобзик Bosch PST 700 E призначений для швидкого, гладкого та акуратного розпилювання. Компактний розмір, мала вага та виняткова зручність використання забезпечують оптимальне керування та комфорт у роботі. Точність в обробці будь-якого матеріалу досягається завдяки випробуваній електронній системі керування Bosch Electronic: регулювання частоти ходів здійснюється за допомогою кнопкового вимикача для простого початку пиляння та роботи залежно від матеріалу, що обробляється.
Низький рівень вібрації, безпечна та комфортна робота лобзика Bosch PST 700 Eдосягається завдяки системі «Low Vibration» від Bosch з лінійним балансуванням та ергономічним рукояткою з м'якою накладкою. Завдяки потужному двигуну на 500 Вт і глибині пропилу 70 мм у деревині виконання навіть складних робіт стане дрібницею справою.
Комплект поставки:
- Пластиковий кейс
- Пильне полотно Т 144 D (2608630040 (докомплектація))
Переваги для користувача:
- включається здув тирси забезпечує оптимальний огляд лінії розпилу в будь-який час
- система Bosch SDS забезпечує зручну та безпечну заміну пиляльних полотен всього за кілька секунд - без використання додаткового інструменту
- міцна опорна пластина для точного ведення інструменту
- з регулюванням у діапазоні до 45° для виконання косих пропилів
- можливість під'єднання пилососа - для роботи без пилу
- нове кабельне введення з підвісом для практичного розміщення
Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію або характеристики моделі без попередження продавця.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.7 кг |
| Гарантія | 36 місяців |
| Особливості | Спрямування обертів плавний пуск пилососа пропив під кутом спілки |
| Упаковка | чемодан |
| Живлення | от сети |
| Клас | побутовий |
| Ширина, мм | 99 мм |
| Країна походження | Германия |
| Габарити | 286x99x328 мм |
| Форма рукояті | скотоподібна |
| Перегляд інструмента | лобзики |
| Потужність, Вт | 500 Вт |
| Тип двигуна | щітковий |
| Плавне пуск | Ні. |
| Довжина робочого ходу | 20 мм |
| Тип підошви | штампована |
| Товщина пропила (метал) | 4 мм |
| Вимкнення підошви | Ні. |
| Частота хода | 500-3100 хід/мін |
| Товщина пропила (невпинно) | 70 мм |
| Сприйнятливий матеріал | по дереву по металу по пластику |
| Висота, мм | 286 мм |
| Як утримувати постійні перевантаження | Ні. |
| Можливість з' єднання пилососом | Да |
| Захисний екран | Ні. |
| Вісь пропила | 45° |
- Ціна: 3 410 ₴






