Опис
Біксенонова лінза Cyclone LED FOG 3.0" 4300k
Bi-LED лінза для встановлення в штатне місце замість протитуманної лінзи
Вологозахищений корпус з водонепроникною мембраною
Діаметр - 3,0' (76мм)
Два режими роботи ближній/далекий (перемикання на дальній за допомогою механічної шторки)
Зовнішній LED контролер
Температура кольорів: 4300K
Система охолодження: алюмінієвий радіатор
Напруга живлення = 12В-16В
Потужність 35W±10%
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ЛІНЗУ
Підключення лінзи:
ближнє світло
Червоний провід +12В
Чорний провід - 12В
Для перемикання на дальнє світло (активація шторки) необхідно підключити
Жовтий провід +12В
Білий дріт - 12В
Гарантія 12 місяців.
Ціна за штуку!!!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр лінзи | 3 мм |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колірна температура | 4300K |
| Колір світіння | Білий |
| Виробник | Cyclone |
| Тип лампи | LED |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність лінзи: | 35 Вт |
| Напруга харчування лінзи: | 12В |
| Система охолодження | - |
| Тип лінзи: | Биксеноновая |
| Тип світлодіодного елемента: | - |
| Колірна температура лінзи: | 4300K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 346 ₴





