ОписДриль безударна Makita M 6501:
Дриль безударна Makita M 6501:
переваги
- Модель початкового рівня в лінійці дрилів: легке та компактне свердління дерева та металу
- Із ключовим патроном 6,5 мм.
- Регулятор швидкості у перемикачі.
- Компактна та легка: всього 1 кг.
- Реверс
- Фіксатор кнопки увімкнення
- Ергономічна рукоятка з протиковзким еластомірним
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Японія |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна кількість обертів | 4500 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | безударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Дриль |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.95 кг |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 9 мм |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 230 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | ручний |
| Висота, мм | 171 мм |
| Габарити | 203x63x171 мм |
| Клас | Професійний |
| Комплектація | - Дрель;- інструкція щодо використання;- гарантійний талон;- картонна коробка |
| Максимальний діаметр патрона | 2023/05/06 00:00:00 |
| Особливості | Коригування перевертів є реверсами |
| Країна походження | Японія |
| Тип патрона | зубчастий під ключ |
| Тип пристрою | дрели |
| Ширина, мм | 63 мм |
| Коригування перевертів | натисненою на кнопку пуску |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 320 ₴


