Опис: Перфоратор MAKITA HR5202C
Перфоратор Makita HR5202C - професійний інструмент, призначений для тривалих робіт в складних умовах. Makita HR5202C має два режими роботи: свердління з ударом і довбання.
Перфоратор Makita HR5202C оснащений швидкозатискним патроном SDS-Max для швидкої зміни робочої оснастки. Розчіпна муфта, що використовується в перфораторі Makita HR5202C, забезпечує ковзання елементів, що крутяться при заклинюванні бура, чим запобігає ривку і, відповідно, оберігає механізм від передчасного зносу. Електронний контроль і плавний набір швидкості забезпечують максимальну продуктивність. Світловий індикатор нагадує про необхідність заміни вугільних щіток.
Комплект поставки:
- кейс для транспортування
- обмежувач глибини
- бічна ручка
- D-подібна ручка
Переваги для користувача:
- пилозахищений патрон, адаптований для SDS-MAX
- електронна система стабілізації і регулювання кількості обертів / ударів і обмеження пускового струму
- регулювання кількості обертів і ударів
- індикатор зносу вугільних щіток
- індикатор несправності вимикача та пошкодження кабелю
- 16 положень зубила і муфта зчеплення
- нові вугільні щітки з автоматичним відключенням і збільшеним терміном служби
- розчіпна муфта запобігає ривку в разі заклинювання інструмента
- нековзна ручка з гумовою вставкою
Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію або характеристики моделі без попередження продавця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Японія |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-max |
| Комплектація | |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Додаткові функції | |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Запобіжна муфта | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антивібраційна система | Ні. |
| Вага | 10.9кг |
| Перегляд інструмента | Перфоратори |
| Довжина кабеля живлення | 5 м |
| Індикатор заміни щеток | Да |
| Індикатор перезавантаження | Ні. |
| Клас | Професійний |
| Комплектація | пластмасовий кейс |
| Максимальна частота ударів | 2250 уд/мін |
| Максимальні оберти | 310 об/мин |
| Максимальний діаметр згортання в бетоні | 52 мм |
| Мінімальна частота ударів | 1100 уд/мін |
| Мінімальні оберти | 150 р. н. е. |
| Потужність, Вт | 1510 Вт |
| Особливості | Регулювання обертів підтримка постійних обертів індикатор заміни щіток попереджувальна муфта |
| Живлення | от сети |
| Як утримувати постійні перевантаження | Да |
| Адреса двигуна | вертикально |
| Режими роботи | довблення сверлення з ударом сверлення без удару |
| Сила удару | 20 Дж |
| Країна походження | Японія |
| З' ємний патрон | Ні. |
| Тип двигуна | щітковий |
| Функція реверса | Ні. |
| Коригування перевертів | Да |
- Ціна: 46 000 ₴



