Опис: Акумуляторний перфоратор MAKITA DHR280Z
Акумуляторний перфоратор Makita DHR280Z - являє собою компактний електроінструмент високого рівня. Інструментом з великим успіхом користуються фахівці різних областей для самих великих завдань. Застосовується в трьох режимах - свердління, свердління з ударом і довбання, він незамінний для сантехніків, електриків. Акумуляторний перфоратор Makita DHR280Z - це професійний інструмент, який застосовується в якості дрилі при роботі з пластмасовими, дерев'яними, металевими і керамічними заготовками. Перфоратор виконує свердління, свердління з ударом, використовується в режимі відбійного молотка, а також оснащений функцією реверсу. Makita DHR280Z пилозахищений і водостійкий 3-режимний акумуляторний бочковий перфоратор має силу удару 2,8 Дж. Перфоратор Makita DHR280Z працює від двох LXT літій-іонних акумуляторів 18 В.
Комплект поставки:
- бічна ручка
- обмежувач глибини
Зверніть увагу, акумулятори та зарядний пристрій в комплект поставки не входять.
Переваги для користувача:
- професійний акумуляторний 3-режимний перфоратор бочкового типу
- режими - свердління, свердління з ударом, довбання, реверс
- сила удару 2,8 Дж
Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію або характеристики моделі без попередження продавця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Японія |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Комплектація | |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Додаткові функції | |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Запобіжна муфта | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антивібраційна система | Да |
| Вага | 3.9 кг |
| Індикатор заміни щеток | Ні. |
| Індикатор перезавантаження | Ні. |
| Клас | Професійний |
| Кількість АКБ у комплекті | немає у комплекті |
| Комплектація | картонна коробка |
| Максимальна частота ударів | 5000 уд/мін |
| Максимальні оберти | 980 р. н. е. |
| Максимальний діаметр згортання в бетоні | 28 мм |
| Максимальний діаметр узгодження у дереві | 32 мм |
| Максимальний діаметр зв’ язку у ставі | 13 мм |
| Особливості | Регулювання обертів антивібраційна система попереджувальна муфта обмежувач глибини автоматична зупинка |
| Живлення | акумулятор |
| Як утримувати постійні перевантаження | Да |
| Робота зі спарованим акумулятором | Да |
| Адреса двигуна | вертикально |
| Режими роботи | Свертання без удару сверлення з ударом дольблення |
| Серія | Makita LXT |
| Сила удару | 2.8 Дж |
| З' ємний патрон | Ні. |
| Тип двигуна | Безголовий |
| Функція реверса | Да |
| Коригування перевертів | Да |
- Ціна: 20 000 ₴




