Опис: Акумуляторний перфоратор MAKITA DHR263Z
Makita DHR263Z - це професійний акумуляторний перфоратор, призначений для свердління, свердління з ударом або довбання. Нова конструкція з гумовими вставками поглинає вібрацію, яка при енергії удару 2,5 Дж становить всього 12,5 м/с².
Перфоратор Макіта DHR263Z оснащений системою світлодіодного підсвічування з функцією післясвітіння.
Комплект поставки:
- бічна ручка
- обмежувач глибини
Зверніть увагу, акумулятори та зарядний пристрій в комплект поставки не входять.
Переваги для користувача:
- 3 режими роботи: свердління, свердління з ударом і довбання
- механізм регулювання кута забезпечує поворот долота на 360 градусів з 40 положеннями установки
- вібропоглинаюча рукоятка знижує втому рук
- зручний патрон для легкої зміни біти
- обмежувач крутного моменту забезпечує зупинку біти для захисту користувача та інструменту від випадкового блокування біти
- вбудоване світлодіодне підсвічування з функціями попереднього світіння і післясвітіння
- пилозахищений і водостійкий інструмент для ефективної роботи
Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію або характеристики моделі без попередження продавця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Японія |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Комплектація | |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Додаткові функції | |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Запобіжна муфта | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антивібраційна система | Ні. |
| Вага | 4,6 кг |
| Індикатор заміни щеток | Ні. |
| Індикатор перезавантаження | Ні. |
| Клас | Професійний |
| Кількість АКБ у комплекті | немає у комплекті |
| Комплектація | кейс MakPac |
| Максимальна частота ударів | 5000 уд/мін |
| Максимальні оберти | 1250 про/мин |
| Максимальний діаметр згортання в бетоні | 26 мм |
| Максимальний діаметр узгодження у дереві | 32 мм |
| Максимальний діаметр зв’ язку у ставі | 13 мм |
| Особливості | Регулювання обертів передохранна муфта обмежувач глибини обмежувач крутого моменту |
| Живлення | акумулятор |
| Як утримувати постійні перевантаження | Ні. |
| Робота зі спарованим акумулятором | Да |
| Адреса двигуна | вертикально |
| Режими роботи | Свертання без удару сверлення з ударом дольблення |
| Серія | Makita LXT |
| Сила удару | 2.5 Дж |
| З' ємний патрон | Ні. |
| Тип двигуна | щітковий |
| Функція реверса | Да |
| Коригування перевертів | Да |
- Ціна: 15 240 ₴



