Опис: Перфоратор MAKITA HR2630
Перфоратор Makita HR2630 - це професійний високотехнологічний інструмент, придатний для свердління, свердління з ударом і довбання, що дозволяє працювати з різними матеріалами.
Перфоратор Makita HR 2630 має добре продуману ергономіку. Перемикач режимів розташований знизу, що дає змогу однаково зручно працювати з ним як правою, так і лівою рукою. Крім того, таке розташування знижує ризик пошкодження перемикача при роботі впритул до стіни. Ручки перфоратора прогумовані і містять елементи гасіння вібрації. Інтенсивність обертання і довбання при роботі з перфоратором Макіта HR2630 регулюються електронікою. Для тривалих безперервних робіт пускова клавіша фіксується в робочому положенні.
Комплект поставки:
- кейс для транспортування
- обмежувач глибини
- бічна ручка нового типу з кнопкою фіксації обмежувача
Переваги для користувача:
- 3 режими роботи: свердління, свердління з ударом і довбання
- механізм регулювання кута забезпечує поворот долота на 360 градусів з 40 положеннями установки
- довга напрямна біти зводить коливання до мінімуму
- легке регулювання глибини за допомогою спеціальної кнопки
- ергономічна рукоятка
- регулятор режиму роботи розташований в нижній частині корпусу редуктора, що істотно знижує ймовірність пошкодження
- обмежувач крутного моменту забезпечує зупинку біти для захисту користувача та інструменту від випадкового блокування біти
Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію або характеристики моделі без попередження продавця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Японія |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Комплектація | |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Додаткові функції | |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Запобіжна муфта | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антивібраційна система | Ні. |
| Вага | 2.8 кг |
| Перегляд інструмента | Перфоратори |
| Гарантія | 36 місяців |
| Індикатор заміни щеток | Ні. |
| Індикатор перезавантаження | Ні. |
| Клас | Професійний |
| Комплектація | пластмасовий кейс |
| Максимальна частота ударів | 4600 уд/мін |
| Максимальні оберти | 1200 об/мін |
| Максимальний діаметр згортання в бетоні | 26 мм |
| Максимальний діаметр узгодження у дереві | 32 мм |
| Максимальний діаметр зв’ язку у ставі | 13 мм |
| Потужність, Вт | 800 Вт |
| Особливості | Регулювання обертів передохранна муфта |
| Живлення | от сети |
| Як утримувати постійні перевантаження | Ні. |
| Адреса двигуна | горизонтально |
| Режими роботи | довблення сверлення з ударом сверлення без удару |
| Сила удару | 2.4 Дж |
| Країна походження | Японія |
| З' ємний патрон | Ні. |
| Тип двигуна | щітковий |
| Функція реверса | Да |
| Коригування перевертів | Да |
- Ціна: 10 840 ₴







