Опис
Опис: Ударний гайкокрут MAKITA TW1000
Ударний гайкокрут Makita TW1000 - це надійний робочий інструмент для швидкого загвинчування гайок і болтів. Гайкокрут володіє неймовірно високим обертаючим моментом 1000 Нм. Зручний курок вмикач з реверсом підвищує комфортність роботи з інструментом. Доступ до вугільних щіток ззовні полегшує технічне обслуговування.
Комплект поставки:
- кейс для транспортування
- торцевий ключ SW41
Переваги для користувача:
- нове покоління ударних гайкокурутів з обертовим моментом 1000 Нм
- три гумових амортизатора для надійного захисту гайкокрута
- реверс
- оптимальне розміщення центру ваги
Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію або характеристики моделі без попередження продавця.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Японія |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | Квадрат 1" |
| Додаткові функції | |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8.4 кг |
| Перегляд інструмента | гайки |
| Висота, мм | 290 мм |
| Габарити | 290x121x382 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Довжина кабеля живлення | 2.5 м |
| Клас | Професійний |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Комплектація | - Гайкокерт;- боковотка;- торцевий ключ;- інструкція щодо експлуатації;- гарантійний талон;- чемодан |
| Максимальна частота ударів | 1500 уд/мін |
| Максимальні оберти | 1400 об/мін |
| Потужність, Вт | 1300 Вт |
| Особливості | з високим крутим моментом |
| Живлення | от сети |
| Як утримувати постійні перевантаження | Ні. |
| Коригування крутого моменту | Ні. |
| Режими роботи | ударний |
| Країна походження | Японія |
| Тип двигуна | щітковий |
| Типи пневмонії | гайковёрт |
| Функція реверса | Да |
| Ширина, мм | 121 мм |
| Коригування перевертів | Ні. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44 330 ₴







