Опис: Акумуляторний гайкокрут MAKITA DTW1002RTJ
Акумуляторний ударний гайкокрут Makita DTW1002RTJ - це легкий і компактний інструмент. Спеціальна конструкція з вбудованим гумовим демпфером захищає акумулятор і контактні проводи від вібрацій, а безщітковий двигун не вимагає технічного обслуговування. Гайкокрут має надвисоку ударну силу 1000 Нм на першій швидкості, 500 Нм на другий і 300 Нм на третій. Система світлодіодного підсвічування дозволяє працювати в умовах недостатньої видимості.
Комплект поставки:
- 2 акумулятора
- зарядний пристрій
- кейс для транспортування (MakPac)
Переваги для користувача:
- безщітковий двигун постійного струму (BLDC) не вимагає технічного обслуговування
- електронний перемикач
- компактність і легка вага моделі забезпечують легку роботу однією рукою
- оптимальний регулятор забезпечує високий крутний момент
Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію або характеристики моделі без попередження продавця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Японія |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Додаткові функції | |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість акумулятора | 5 Ач |
| Вага | 3.6 кг |
| Перегляд інструмента | гайки |
| Габарити | 229x91x272 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Індикатор заряду акумулятора | Ні. |
| Клас | Професійний |
| Кількість АКБ у комплекті | 2 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Комплектація | - Гайковерт; - 2 акумулятора (5 Ач); - зарядний пристрій; - інструкція щодо експлуатації; - MacPac кейс |
| Максимальна частота ударів | 2200 уд/мін |
| Максимальні оберти | 1800 об/мин |
| Особливості | з регулювання обертів з високим крутим моментом освітлення |
| Живлення | акумулятор |
| Як утримувати постійні перевантаження | Ні. |
| Режими роботи | ударний |
| Серія | Makita LXT |
| Країна походження | Японія |
| Тип двигуна | Безголовий |
| Тип пристрою | гайки |
| Типи пневмонії | гайковёрт |
| Функція реверса | Да |
- Ціна: 31 800 ₴










