Опис
Опис: Ударний гайкокрут MAKITA 6905H
Ударний гайкокрут Makita 6905H - це надійний робочий інструмент для швидкого загвинчування гайок і болтів. Доступ до вугільних щіток ззовні полегшує технічне обслуговування. Гайкокрут оснащений двигуном 470 Вт, надійним редуктором і механізмом, що забезпечують крутний момент до 300 Нм.
Комплект поставки:
- кейс для транспортування
- торцеві ключі SW19, SW22 і SW24
Переваги для користувача:
- оптимальне розміщення центру ваги
- легке загвинчування і вигвинчування гайок та гвинтів без ушкодження головок
- перемикач реверсу вбудований в ручку посередині інструменту
Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію або характеристики моделі без попередження продавця.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Японія |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Додаткові функції | |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.3 кг |
| Перегляд інструмента | гайки |
| Висота, мм | 197 мм |
| Габарити | 197x86x275 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Довжина кабеля живлення | 2.5 м |
| Клас | Професійний |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Комплектація | - Гайкерт; - торцеві ключі (SW 19, SW 22, SW 24); - інструкції щодо експлуатації; - гарантійний талон; - чемодан |
| Максимальна частота ударів | 2600 уд/мін |
| Максимальні оберти | 2200 об/мін |
| Потужність, Вт | 470 Вт |
| Призначення | для гаража для легкових автомобілів |
| Живлення | от сети |
| Як утримувати постійні перевантаження | Ні. |
| Коригування крутого моменту | Ні. |
| Режими роботи | ударний |
| Країна походження | Японія |
| Тип двигуна | щітковий |
| Типи пневмонії | гайковёрт |
| Функція реверса | Да |
| Ширина, мм | 86 мм |
| Коригування перевертів | Ні. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 170 ₴






