Опис: Акумуляторний гайкокрут MAKITA DTW285RFE
Акумуляторний ударний гайкокрут Makita DTW285RFE - це потужний і дуже зручний інструмент. Безщітковий двигун постійного струму (BLDC) не вимагає технічного обслуговування і значно продовжує термін служби інструменту. Система світлодіодного підсвічування дозволяє працювати в умовах недостатньої видимості. Завдяки великому курковому перемикачу Ваші пальці не втомляться навіть після тривалої роботи з інструментом.
Комплект поставки:
- 2 акумулятора
- зарядний пристрій
- кейс для транспортування
Переваги для користувача:
- легкий і компактний інструмент з дуже високим крутним моментом
- компактна і легка конструкція забезпечує чудове управління і маневреність інструменту
- ергономічна рукоятка
- вбудоване світлодіодне підсвічування з функцією післясвітіння
- великий курок перемикач
- безщітковий двигун постійного струму (BLDC) не вимагає технічного обслуговування
- пилозахищений і водостійкий інструмент для ефективної роботи
- 3 рівня вибору потужності при ударі
- індикатор розрядки акумулятора
Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію або характеристики моделі без попередження продавця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Японія |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Додаткові функції | |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість акумулятора | 3 Ач |
| Вага | 1.7 кг |
| Перегляд інструмента | гайки |
| Висота, мм | 249 мм |
| Габарити | 249x79x147 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Індикатор заряду акумулятора | Да |
| Клас | Професійний |
| Кількість АКБ у комплекті | 2 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Комплектація | Makpac |
| Максимальна частота ударів | 3500 уд/мін |
| Максимальні оберти | 2800 об/мін |
| Призначення | для гаража для легкових автомобілів |
| Особливості | регулювання оборотів підсвічування |
| Живлення | акумулятор |
| Як утримувати постійні перевантаження | Ні. |
| Режими роботи | ударний |
| Тип двигуна | Безголовий |
| Тип пристрою | гайки |
| Типи пневмонії | гайковёрт |
| Функція реверса | Да |
| Ширина, мм | 79 мм |
- Ціна: 18 800 ₴







