Опис: Акумуляторний ударний гайкокрут MAKITA TW161DZ
Акумуляторний ударний гайкокрут Makita TW161DZ - це легкий і компактний інструмент. Спеціальна конструкція з вбудованим гумовим демпфером захищає акумулятор і контактні проводи від вібрацій, а безщітковий двигун не вимагає технічного обслуговування. A-режим дозволяє краще контролювати закручування гвинтів, при русі на низькій швидкості до затягування. Система світлодіодного підсвічування дозволяє працювати в умовах недостатньої видимості.
Комплект поставки:
Зверніть увагу, акумулятор і зарядний пристрій в комплект поставки не входять.
Переваги для користувача:
- безщітковий двигун постійного струму (BLDC) не вимагає технічного обслуговування
- електронний перемикач
- компактність і легка вага моделі забезпечують легку роботу однією рукою
- оптимальний регулятор забезпечує високий крутний момент
Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію або характеристики моделі без попередження продавця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Японія |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Додаткові функції | |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 кг |
| Перегляд інструмента | гайки |
| Габарити | 135x66x229 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Індикатор заряду акумулятора | Да |
| Клас | Професійний |
| Кількість АКБ у комплекті | немає у комплекті |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Комплектація | - Гайкерт; - кліпса на пояс; - картонна коробка; - інструкція по експлуатації; - гарантійний талон; *аккумулятор і зарядний пристрій не входять до комплекту поставки |
| Максимальна частота ударів | 3600 уд/мін |
| Максимальні оберти | 2400 об/мін |
| Призначення | для гаража для легкових автомобілів |
| Особливості | Підсвітка |
| Живлення | акумулятор |
| Режими роботи | ударний |
| Країна походження | Японія |
| Тип двигуна | Безголовий |
| Тип пристрою | гайки |
| Типи пневмонії | гайковёрт |
| Функція реверса | Да |
- Ціна: 7 450 ₴


