Опис: Лобзик MAKITA 4350CT
Лобзик Makita 4350CT призначений для швидкого, гладкого і акуратного розпилювання професійного рівня. Ергономічна D-подібна рукоятка забезпечує більший контроль над інструментом і зручність в роботі. Низький рівень шуму і вібрації досягається шляхом руху штока і системи противаги в протилежних напрямках. Підстава може нахилятися вправо і вліво на 45°.
Комплект поставки:
- кейс для транспортування
- комплект пилок
- пластина для запобігання відколів
- патрубок для підключення пилососа
- шестигранний ключ
Переваги для користувача:
- обмеження пускового струму
- 4-ступінчастий маятниковий хід пилки
- мінімальний рівень вібрації і шуму
- електронна система стабілізації частоти обертів
- опорна плита нахиляється в обидві сторони на 45°
- передбачена можливість підключення пилососа
- заміна пилки без застосування допоміжних інструментів
Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію або характеристики моделі без попередження продавця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Японія |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вимкнення підошви | Ні. |
| Вага | 2.5 кг |
| Перегляд інструмента | лобзики |
| Можливість з' єднання пилососом | Ні. |
| Висота, мм | 207 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина кабеля живлення | 2.5 м |
| Довжина робочого ходу | 26 мм |
| Захисний екран | Ні. |
| Клас | Професійний |
| Кількість ступнів маятника | 4 |
| Потужність, Вт | 720 Вт |
| Сприйнятливий матеріал | по дереву по металу по пластику |
| Особливості | Коригування обертів плавний пуск маятниковий хід з'єднання пилосососа пропив під кутом |
| Живлення | от сети |
| Плавне пуск | Да |
| Як утримувати постійні перевантаження | Да |
| Країна походження | Японія |
| Тип двигуна | щітковий |
| Тип підошви | літургія |
| Товщина пропила (невпинно) | 135 мм |
| Товщина пропила (метал) | 10 мм |
| Вісь пропила | 45° |
| Упаковка | чемодан |
| Форма рукояті | скотоподібна |
| Частота хода | 800-2800 хід/мін |
| Ширина, мм | 73 мм |
- Ціна: 11 240 ₴


