Опис: Акумуляторний лобзик MAKITA DJV182Z
Лобзик Makita DJV182Z - це професійний акумуляторний інструмент для розпилювання заготовок з деревини, пластику та аналогічних матеріалів. Опорна плита нахиляється в обидві сторони на 45°. Зручна D-подібна рукоятка знижує витрати енергії працівника і дозволяє довше працювати без відчуття втоми. Вбудований патрубок для пилососа дозволяє працювати без пилу.
Комплект поставки:
- пластина для запобігання сколів
- патрубок для пилососа
- 2 шестигранних ключа В10, BR13, В22
Зверніть увагу, кейс для транспортування, акумулятор і зарядний пристрій в комплект не входять.
Переваги для користувача:
- система швидкої і легкої заміни пильного полотна без інструментів
- вбудоване світлодіодне підсвічування полегшує роботу в темряві
- великий курок перемикач; ваші пальці не втомляться навіть після тривалої роботи з інструментом
- регулювання швидкості
- зручний електронний вимикач, що знижує втому рук користувача
- безщітковий двигун постійного струму (BLDC) не вимагає технічного обслуговування
Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію або характеристики моделі без попередження продавця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Японія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вимкнення підошви | Ні. |
| Вага | 2.6 кг |
| Перегляд інструмента | лобзики |
| Можливість з' єднання пилососом | Да |
| Висота, мм | 189 мм |
| Габарити | 189x77x298 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Довжина робочого ходу | 26 мм |
| Захисний екран | Ні. |
| Кількість АКБ у комплекті | немає у комплекті |
| Кількість ступнів маятника | 4 |
| Сприйнятливий матеріал | по дереву по пластику |
| Особливості | Регулювання обертів плавний пуск маятниковий хід підсвічування робочої зони з'єднання пилосососа пропив під кутом систему здува обпілок |
| Живлення | акумулятор |
| Плавне пуск | Да |
| Серія | Makita LXT |
| Тип двигуна | безголовий |
| Тип підошви | літургія |
| Тип пристрою | лобзики |
| Товщина пропила (невпинно) | 135 мм |
| Товщина пропила (метал) | 10 мм |
| Вісь пропила | 45° |
| Форма рукояті | скотоподібна |
| Частота хода | 800-3500 хід/мін |
| Ширина, мм | 77 мм |
- Ціна: 14 650 ₴




