Опис: Акумуляторний рубанок MAKITA DKP180Z
Акумуляторний рубанок Makita DKP180Z призначений для обробки деревини в умовах відсутності доступу до електромережі. Ергономічна рукоятка з гумовим покриттям гасить вібрацію і підвищує комфортність роботи. Регулятор глибини стругання дозволяє встановити рівень з точністю до 0,1 мм. Спеціальна конструкція опорної плити захищає заготовку і ніж від подряпин і пошкоджень, навіть якщо рубанок ставиться на поверхню до повної зупинки.
Комплект поставки:
Зверніть увагу, акумулятор, зарядний пристрій і кейс для транспортування в комплект поставки не входять.
Переваги для користувача:
- ергономічна рукоятка
- регулятор глибини стругання
- опорна плита з литого під тиском алюмінію
- електричне гальмо
Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію або характеристики моделі без попередження продавця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Японія |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання глибини стругання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.4 кг |
| Перегляд інструмента | Очищення електрорубки |
| Можливість з' єднання пилососом | Да |
| Вибірка чверті | Да |
| Висота, мм | 160 мм |
| Габарити | 160x 157x333 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Клас | Професійний |
| Кількість АКБ у комплекті | немає у комплекті |
| Комплектація | картонна коробка |
| Міць | Ні. |
| Максимальна глибина суворості | 2 мм |
| Максимальні оберти | 1000 об/мин |
| Напрямник упорядкування | Ні. |
| Особливості | вибірка чверті з' єднання з пилососом регулювання глибини суворості знімання фаски |
| Перемикач сторони викиду стружки | Ні. |
| Живлення | акумулятор |
| Плавне пуск | Да |
| Як утримувати постійні перевантаження | Ні. |
| Палеборник у комплекті | Ні. |
| Серія | Makita LXT |
| Тип пристрою | Очищення електрорубки |
| Ширина, мм | 157 мм |
| Коригування перевертів | Ні. |
| зняти фаски | Да |
- Ціна: 14 100 ₴




