Опис
Рубанок Makita KP 0800:
Рубанок Makita KP 0800:
переваги
- Ергономічна передня рукоятка та компактний корпус
- Міцна скоба з литого алюмінію забезпечує тривалий термін служби барабанного валу.
- Покращена система видалення тирси забезпечує ефективне видалення тирси навіть з вологої заготівлі
- Компактна конструкція забезпечує зручну роботу з інструментом
- Ергономічна форма корпусу забезпечує зручне захоплення під час роботи з інструментом
- Ніжка опорної плити захищає заготівлю та ніж від подряпин та пошкоджень, навіть якщо машина ставиться на заготівлю до повної зупинки барабана
- Компактна та легка конструкція забезпечує чудове керування та маневреність інструменту
- Використання двостороннього або широкого леза
- Великий V-паз
Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію або характеристики моделі без попередження продавця.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Японія |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання глибини стругання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.6 кг |
| Перегляд інструмента | Очищення електрорубки |
| Можливість з' єднання пилососом | Да |
| Вибірка чверті | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина кабеля живлення | 2.5 м |
| Клас | Професійний |
| Комплектація | - Рубанок; - торцевий ключ; - калібр для встановлення ножів; - затиснені пластини для встановлення ножів; - набір строгих ножів (встановлено); - картонна коробка |
| Міць | Ні. |
| Максимальна глибина суворості | 2.5 мм |
| Максимальні оберти | 17 000 об/мин |
| Потужність, Вт | 620 Вт |
| Особливості | вибірка чверті з' єднання з пилососом регулювання глибини суворості знімання фаски |
| Живлення | от сети |
| Плавне пуск | Ні. |
| Як утримувати постійні перевантаження | Ні. |
| Країна походження | Японія |
| Коригування перевертів | Ні. |
| зняти фаски | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 105 ₴








