Опис
Опис: Рубанок MAKITA M1901
Рубанок Makita M1901 прекрасно підходить для обробки деревини. При роботі рубанком рекомендується використовувати пилосос, так як він забезпечить чистоту на робочому місці. Ніжка опорної плити захищає заготовку і ніж від подряпин і пошкоджень, навіть якщо машина ставиться на заготовку до повного зупинення барабана.
Комплект поставки:
- твердосплавний поворотний ніж (в зборі)
- тримач для заточування ножа
- калібр для установки ножа
- торцевий ключ 9
Переваги для користувача:
- ергономічна рукоятка
- велика кількість обертів
- підходить для фінішної обробки
- твердосплавний поворотний ніж
- для обробки м'якої деревини можна використовувати ножі з швидкорізальної сталі (HSS)
Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію або характеристики моделі без попередження продавця.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Японія |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання глибини стругання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.7 кг |
| Перегляд інструмента | Очищення електрорубки |
| Можливість з' єднання пилососом | Ні. |
| Вибірка чверті | Да |
| Висота, мм | 160 мм |
| Габарити | 160x 157x285 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Клас | Професійний |
| Комплектація | - Паралельний упор; - калібр для встановлення ножів; - набір строгих ножів (встановлено); - картонна коробка |
| Міць | Ні. |
| Максимальна глибина суворості | 2 мм |
| Максимальні оберти | 16 000 об/мин |
| Потужність, Вт | 500 Вт |
| Напрямник упорядкування | Да |
| Особливості | вибірка чверті регулювання глибини твердості зняття фаски |
| Перемикач сторони викиду стружки | Ні. |
| Живлення | от сети |
| Плавне пуск | Ні. |
| Як утримувати постійні перевантаження | Ні. |
| Країна походження | Японія |
| Ширина, мм | 157 мм |
| Коригування перевертів | Ні. |
| зняти фаски | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 999 ₴



