Опис
Торцювальна пилка Makita LS1219L:
Торцювальна пилка Makita LS1219L:
переваги
- Висока точність різання
- Конструкція пили спроектована для максимальної компактності та ефективності, завдяки чому її можна розміщувати поблизу стіни.
- Плавний пуск та захист від повторного пуску
- Гальмівна система для максимального захисту користувача практично миттєво зупиняє диск, що обертається після відключення живлення
- Голова нахиляється від 0° до 45° вправо та вліво
- Велика поворотна пластина, що регулюється до 60° вправо та вліво
- Чітка діагональна шкала з великим масштабом
- Прогумований горизонтальний захоплення забезпечує більший контроль
- Відмінна система видалення пилу
- Лазерна напрямна для ефективного контролю лінії різання
Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію або характеристики моделі без попередження продавця.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Японія |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматична зупинка носія | Да |
| Вага | 29.5 кг |
| Перегляд інструмента | Торцеві пільги |
| Габарити | 898x664x725 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Гарантія | 36 місяців |
| 16 градусів за Цельсієм | 61 мм |
| Діапазон повороту | -60°/+60° |
| Захист від випадкового включення | Да |
| Клас | Професійний |
| Максимальна глибина пропила 90 градусів | 92 мм |
| Максимальні оберти | 3200 об/мин |
| Матеріал основного столу | алюміній |
| Потужність, Вт | 1800 Вт |
| Нахил диска під кутом 45 градусів | Да |
| Особливості | Швидка зупинка двигуна можливість з'єднання пилососа лазерна розмітка з плавним пуком |
| Живлення | от сети |
| Плавне пуск | Да |
| Як утримувати постійні перевантаження | Да |
| Посадовий діаметр диска | 30 мм |
| Палеборник у комплекті | Да |
| Країна походження | Японія |
| Тип двигуна | щітковий |
| Тип передачі | редукторна |
| Тип товару | торцевки |
| Кут нахилу диска | 48° |
| Функція протяжки | з протяжкою |
| Ширина пропила 45 градусів | 268 мм |
| Ширина пропила 90 градусів | 382 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 66 000 ₴






