Опис: Торцювальна пила MAKITA LS1018LN
Торцювальна пила Makita LS1018LN - це професійний інструмент для розпилювання різних матеріалів. Горизонтальна площина відхиляється вправо на 60°, вліво на 47°. Вертикальна площина регулюється в межах 0° - 45° вправо і вліво, з можливістю фіксації на 15° 22,5°, 31,6°, 45°. Ергономічна D-подібна обгумована рукоятка забезпечує більший контроль над інструментом і зручність експлуатації.
У комплект поставки, крім пили Makita LS1018LN входять також пильний диск, мішок, струбцина, монтажний ключ, тримач і трикутний шаблон.
Комплект поставки:
- пильний диск
- пилозбірник
- струбцина
- монтажний ключ
- тримач
- трикутний шаблон
Переваги для користувача:
- поворот пили в горизонтальній площині вправо до 60° і вліво до 47°
- установка упору без застосування спеціального інструменту
- направляючий механізм на шарикових підшипниках
- лазерна лінія розмітки
Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію або характеристики моделі без попередження продавця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Японія |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 21.5 кг |
| Перегляд інструмента | Торцеві пільги |
| Габарити | 825x536x633 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Гарантія | 36 місяців |
| 16 градусів за Цельсієм | 50 мм |
| Діапазон повороту | -60°/+60° |
| Захист від випадкового включення | Да |
| Клас | Професійний |
| Комплектація | - Торцева пила;- затяжний ключ;- розширення столу;- пилосбірний мішок;- трикутна лінійка;- картонна коробка;- інструкція щодо експлуатації;- гарантійний талон |
| Максимальна глибина пропила 90 градусів | 91 мм |
| Максимальні оберти | 4300 об/мин |
| Матеріал основного столу | алюміній |
| Потужність, Вт | 1430 Вт |
| Нахил диска під кутом 45 градусів | Да |
| Особливості | Швидка зупинка двигуна можливість з'єднання пилососа лазерна розмітка з плавним пуком |
| Живлення | от сети |
| Плавне пуск | Да |
| Як утримувати постійні перевантаження | Да |
| Посадовий діаметр диска | 30 мм |
| Палеборник у комплекті | Да |
| Країна походження | Японія |
| Тип двигуна | щітковий |
| Тип передачі | редукторна |
| Тип товару | торцевки |
| Кут нахилу диска | 45° |
| Функція протяжки | з протяжкою |
| Ширина пропила 45 градусів | 220 мм |
| Ширина пропила 90 градусів | 310 мм |
- Ціна: 29 760 ₴






