Опис: Торцювальна пила MAKITA MLS100N
Торцювальна пила Makita MLS100N - це професійний інструмент для розпилювання різних матеріалів - дерева, пластика, кольорового металу і інших м'яких матеріалів. Дана модель оснащена системою блокування для захисту від випадкового пуску. Відведення пилу і тирси проводиться за допомогою спеціального пилозбірника, що входить в комплект поставки. Конструкція пили забезпечує високу точність розпилювання - можливий скіс не перевищує 0,2 мм.
Комплект поставки:
- твердосплавний пильний диск
- комплект напрямних
- пилозбірник
- струбцина
- монтажний ключ
- трикутний шаблон
Переваги для користувача:
- нахил пили у вертикальній площині вліво під кутом від 0° до 45°
- регулювальний гвинт для простого налаштування глибини пропила
- поворот плити в горизонтальній площині вправо і вліво на кут до 45° з фіксацією кутів 0°, 15°, 22,5°, 31,6° та 45°
- твердосплавний пильний диск 255 мм в комплекті
Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію або характеристики моделі без попередження продавця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Японія |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 14.7 кг |
| Перегляд інструмента | Торцеві пільги |
| Габарити | 610x485х515 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| 16 градусів за Цельсієм | 48 мм |
| Діапазон повороту | -45°/+45° |
| Захист від випадкового включення | Да |
| Клас | Професійний |
| Максимальна глибина пропила 90 градусів | 75 мм |
| Максимальні оберти | 4200 про/мин |
| Матеріал основного столу | алюміній |
| Потужність, Вт | 1500 Вт |
| Нахил диска під кутом 45 градусів | Да |
| Особливості | Швидка зупинка двигуна можливість з'єднання пилососа |
| Живлення | от сети |
| Плавне пуск | Ні. |
| Як утримувати постійні перевантаження | Ні. |
| Посадовий діаметр диска | 30 мм |
| Палеборник у комплекті | Да |
| Країна походження | Японія |
| Тип двигуна | щітковий |
| Тип передачі | редукторна |
| Тип товару | торцевки |
| Кут нахилу диска | 45° |
| Функція протяжки | без протяжки |
| Ширина пропила 45 градусів | 90 мм |
| Ширина пропила 90 градусів | 130 мм |
- Ціна: 18 600 ₴




