Опис
Опис: Торцювальна пила MAKITA LS1040N
Торцювальна пила Makita LS1040N - це професійний інструмент для розпилювання різних матеріалів. Жорстка конструкція забезпечує акуратне розпилювання матеріалів високої твердості. Поворотна напрямна забезпечує надійну фіксацію оброблюваної заготовки. Пила також має можливість косого різу вліво (0-45°) і вправо (0-52°).
Комплект поставки:
- пильний диск
- пилозбірник
- обмежувач глибини
- монтажний ключ
- тримач
- трикутний шаблон
Переваги для користувача:
- міцна конструкція для точного різання
- поворот пили в горизонтальній площині вправо до 52° і вліво до 45°
- нахил плити у вертикальній площині під кутом від 0° до 45°
Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію або характеристики моделі без попередження продавця.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Японія |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 12,4 кг |
| Перегляд інструмента | Торцеві пільги |
| Габарити | 530x476x532 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| 16 градусів за Цельсієм | 53 мм |
| Діапазон повороту | -45°/+52° |
| Захист від випадкового включення | Да |
| Клас | Професійний |
| Максимальна глибина пропила 90 градусів | 93 мм |
| Максимальні оберти | 5100 об/мин |
| Матеріал основного столу | алюміній |
| Потужність, Вт | 1650 Вт |
| Нахил диска під кутом 45 градусів | Да |
| Особливості | Швидка зупинка двигуна можливість з'єднання пилососа |
| Живлення | от сети |
| Плавне пуск | Ні. |
| Як утримувати постійні перевантаження | Ні. |
| Посадовий діаметр диска | 30 мм |
| Палеборник у комплекті | Да |
| Країна походження | Японія |
| Тип двигуна | щітковий |
| Тип передачі | редукторна |
| Тип товару | торцевки |
| Кут нахилу диска | 45° |
| Функція протяжки | без протяжки |
| Ширина пропила 45 градусів | 67 мм |
| Ширина пропила 90 градусів | 95 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 220 ₴






