Опис: Шабельна пила (ножівка) MAKITA JR3070CT
Шабельна пила Makita JR3070CT - це професійний інструмент для розпилювання різних типів матеріалів - металу, пластмаси, газобетону, гіпсокартону, дерева та інших. Застосування антивібраційної технології AVT дозволяє досягти високої швидкості розпилювання при мінімальному рівні вібрації.
Дана модель має можливість попередньої установки швидкості для оптимізації роботи. Міцний корпус і потужний мотор дозволяють працювати в важких виробничих умовах. Вибір одного з чотирьох положень маятникового ходу дозволяє збільшити швидкість різання товстих матеріалів з дерева. Ергономічна прогумована рукоятка дає можливість максимально збільшити контроль над інструментом і точність розпилювання.
Комплект поставки:
- три типи пильних полотен
- кейс для транспортування
Переваги для користувача:
- найкраща ножівка в асортименті
- проста заміна полотна без використання спеціального інструменту
- пило- та вологозахищена конструкція
- безступінчасте регулювання кількості ходів і висока швидкість різання
- 4-ступінчастий маятниковий хід
- універсальний затиск для всіх типів пильних полотен
Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію або характеристики моделі без попередження продавця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Японія |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блокування кнопки вимикання | Да |
| Вага | 4,6 кг |
| Вібрація при різці досок | 9.5 м/кв.сек |
| Перегляд інструмента | сабельні пила |
| Габарити | 485х99х 181 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Глибина пропила у дереві | 255 мм |
| Глибина в сталі | 130 мм |
| Довжина робочого ходу | 32 мм |
| Зашита від перезавантаження | Да |
| Клас | Професійний |
| Комплектація | - Сабельна пила;- 3 пільгів;- пластиковий кейс;- інструкція по експлуатації;- гарантійний талон |
| Маятниковий хід | Да |
| Можливий гальма штока | Ні. |
| Потужність, Вт | 1510 Вт |
| Особливості | блокування кнопки включення захист від перезавантаження маятниковий хід стабілізація частоти під навантаженням |
| Живлення | от сети |
| Плавне пуск | Да |
| Погрішність рівня вібрації при різці досок | 1.5 м/кв.сек |
| Погрішність рівня звукового тиску | 3 дБ |
| Погрішність рівня звукової потужності | 3 дБ |
| Підсвічування для робочих зон | Ні. |
| Стабілізація частоти під завантаженням | Да |
| Країна походження | Японія |
| Тип налаштування шаблонів | плавна |
| Упаковка | пластмасовий кейс |
| Рівень звукового тиску | 88 дБ |
| Рівень звукової потужності | 99 дБ |
| Частота хода | 2800 хід/мін |
- Ціна: 17 400 ₴





